فهرست
گزارش عجیب؛ کورتوا ضعیف‌ترین دروازه‌بان لیگ برتر انگلیس!
گزارش عجیب؛ کورتوا ضعیف‌ترین دروازه‌بان لیگ برتر انگلیس!

گزارش عجیب؛ کورتوا ضعیف‌ترین دروازه‌بان لیگ برتر انگلیس!

آی اسپورت - 6  هفته از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس گذشته است و منچسترسیتی توانسته در صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها قرار بگیرد. در این بین نشریه دیلی میل در گزارش آماری به بررسی دروازه‌بان‌های بیست تیم لیگ برتری پرداخته است که در آن تیبو کورتوا، دروازه‌بان بلژیکی چلسی با هشت سیو و 9 گل خورده، ضعیف‌ترین دروازه‌‌بان لیگ برتر تا اینجای فصل بوده است.

به گزارش دیلی میل البته خیلی از گل‌های خورده این دروازه‌بان به خاطر اشتباهات فاحشی بوده که در هفته‌های اخیر از مدافعان چلسی سر زده است. او تنها دروازه‌بانی در لیگ برتر است که میانگین سیوهای او کمتر از 50 درصد است.

در صدر جدول این فهرست، کلودیو براوو، دروازه‌بان شیلیایی منچسترسیتی و هوگو لوریس، دروازه‌بان فرانسوی تاتنهام قرار دارند. هر چند براوو سه بازی برای سیتی انجام داده است اما با هفت سیو و دو گل خورده همراه لوریس در صدر بهترین دروازه‌بان‌ها قرار گرفته است.

بعد از براوو و لوریس، تیم هیتون، دروازه‌بان برنلی در رده سوم قرار گرفته است. هیتون با 26 سیو در 6 دیدار و دریافت هشت گل، در رده سوم قرار گرفته است. در این رده بندی، داوید دخیا دروازه‌بان منچستریونایتد که در دو فصل اخیر بهترین گلر لیگ جزیره شده با 65  درصد سیو در رده سیزدهم قرار گرفته است.

 

منبع: ایسنا

۴    
آی اسپورت
2016-10-01 12:52:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر