فهرست
اولویت جدید پرسپولیس در انتقالات: پایان خدمت
اولویت جدید پرسپولیس در انتقالات: پایان خدمت

اولویت جدید پرسپولیس در انتقالات: پایان خدمت

آی اسپورت – سروش رفیعی و سامان نریمان جهان، دو خرید بزرگ پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل بودند. دو هدف دیگر آن‌ها تا پایان نقل و انتقالات هم از حالا مشخص هستند. شهاب کریمی، که قرار است جای احمد نوراللهی را بگیرد و شجاع خلیل‌زاده، که از ابتدای فصل گزینه اصلی برانکو برای خط دفاع بود.

4 گزینه اصلی پرسپولیس در نقل و انتقالات، یک خصوصیت مشترک دارند. همه آن‌ها فصل پیش، به عنوان بازیکن سرباز در تراکتورسازی یا ملوان بازی کردند. سربازی نریمان‌جهان زمستان پارسال تمام شد، خلیل‌زاده بعد از پایان فصل کارت پایان خدمت گرفت و رفیعی و کرمی در روزهای گذشته کارت پایان خدمت‌شان را دریافت کردند.

سرنوشت عجیب عالیشاه و نوراللهی، باعث شده پرسپولیسی‌ها برای خرید بازیکنان جوان، آیتم جدیدی به نام «کارت پایان خدمت» را به فهرست شرایط‌شان اضافه کنند. موضوعی که شاید، حسابی سرعت جوانگرایی در این تیم را پایین بیاورد و خبری از بازیکنان ناشناخته و کم سن و سال نباشد.

۶ ۳  
آی اسپورت
2017-01-11 15:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
آرش
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۳۸
با این قانون مسخره ایران باید هم همینجور باشه
P71
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۴۸
باید قانون سربازی بازیکنای فوتبالو درست کرد! وگرنه باید بیخیال جوانگرایی توی تیمای دیگه بود
۸
shahab.ir
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۵۲
قبلا تیم هایی که سرباز میگرفتن خودشون سازنده بودن مثل پاس و فجر سپاسی حالا تیم هایی که سرباز میگیرن مفت بر شدن مثل تراکتور حمایت همه جانبه هم میشن پس بصرف بازیکن جوان نگرفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر