فهرست
تلاش‌ عجیب برای صعود؛ پاداش برای تیم سقوط کرده
تلاش‌ عجیب برای صعود؛ پاداش برای تیم سقوط کرده

تلاش‌ عجیب برای صعود؛ پاداش برای تیم سقوط کرده

آی‌اسپورت- شنيده می‌شود يك تيم ليگ يكی كه سقوطش قطعی شده با پيشنهاد جالب برخی تيم‌های مدعی صعود مواجه شده است. اين تيم بعد از محرز شدن سقوط به دسته دوم، بازيكنان اصلی‌اش را كنار گذاشت و تصميم گرفت در ادامه مسابقات از جوانانش استفاده كند و به نوعی از اكنون تيمش را برای فصل بعد شكل بدهد. اين تصميم منجر به باخت‌های پرگل شد.

اين تيم در هفته‌های پايانی با يك تيم مدعی صعود بازی دارد و رقبای اين تيم بالانشين به تيم سقوط كرده پيشنهاد داده‌اند نفرات اصلی را برگرداند تا در اين ديدار تيم‌شان را همراهی كنند. بابت اين تصميم هم به آنها پاداش خواهند داد بلكه تيم سقوط كرده بتواند در آن ديدار تيم بالانشين را متوقف كند.

اگر چه تبانی به مفهوم توافق برای كم‌كاری و باخت يك تيم است و تشويق و پاداش دادن به يك تيم به منظور آن كه در يك ديدار پرقدرت ظاهر شوند مصداق تبانی نيست اما مراودات مالی دو تيم كه در يك ليگ با هم بازی دارند مصداق تخلف و تخطی از كدهای اخلاقی است.

 

نود

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-04-13 23:22:00
نظر دهید

۱ نظر
محسن
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۴۹
استدلال سختی نیست برای محرز شدن بی اخلاقی،حتی برای برد.اینکه،به تیم سوم ماجرا که پیشنهاد تشویق و پرداخت مالی کرده،بفرمایند که شما چکاره هستید به تیمی که با شما در یک رده بازی میکند(لیگ یک)پرداخت مالی و شارژ داشته باشید؟!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر