فهرست
یک امتیاز تا صدر/پرسپولیس منتظر کمک یحیی
یک امتیاز تا صدر/پرسپولیس منتظر کمک یحیی

یک امتیاز تا صدر/پرسپولیس منتظر کمک یحیی

آی اسپورت – پرسپولیس دیروز در یک بازی خوب موفق شد میزبانش استقلال خوزستان را 3-1 شکست دهد. با این نتیجه فاصله شاگردان برانکو با پارس جم صدرنشین به حداقل رسید. حالا شاگردان مهدی تارتار سایه پرسپولیس را پشت سر خود حس می‌کنند و برای اینکه همچنان در صدر جدول بمانند نیاز به پیروزی در بازی امروز خود مقابل تراکتورسازی دارند. اما تیم تبریزی هم برای بازگشت به روند خوب خود باید از صدرنشین جدول امتیاز بگیرد و اگر موفق به انجام این کار شود، کمک بزرگی به پرسپولیس خواهد کرد. تساوی یا برد تراکتورسازی در بازی مقابل پارس جم، اختلاف صدرنشین را با پرسپولیس بیشتر از 2 امتیاز نخواهد کرد و همین باعث خواهد شد تا پرسپولیس با یک بازی کمتر از پارس جم، امیدوار به پس گرفتن صدر جدول از این تیم باشد.

۱ ۴  
آی اسپورت
2017-10-13 15:31:00
نظر دهید

۴ نظر
عمرالخربین
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۶
با اینکه هوادار تراکتور هستم ولی دوس دارم پارس جنوبی ببره تا این هوادارای متوهم پیروزی پررو نشن
رامون دیاز &عمرالخریبین
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۶

پرسپولیس با صدر 1 امتیاز فاصله داره استقلال با ته جدول 1 امتیاز ، این است تخصص اسیا هیچ تیمی مثل ما برای ستاره سوم نمیره 6 تا بخوره برگرده.
۵
رامون دیاز &عمرالخریبین(اصلی)
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۹
اااااااای نفس کش.ضمن احترام به طرفدارای قرمز مجبورم بخاطر مصاحبه برانکو بعد از بازی استقلال خوزستان که جرأت کرده بود اسم تیم منو بیاره و برای خودش نوشابه باز کنه ادواردو هم مثل عمر بذارم تا مفصل یه هفت هشت تایی بدم به خوردش.
خوزه
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۰۰
بخدا حیفه ازتو که اینجایی.قشنگ میتونی تو سیرکهای بزرگ نقش دلقکو بازی کنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر