فهرست
دومین گل تعویضی‌ها؛ معجزه با نیمکت خالی
دومین گل تعویضی‌ها؛ معجزه با نیمکت خالی

دومین گل تعویضی‌ها؛ معجزه با نیمکت خالی

آی اسپورت - پرسپولیس فصل پیش امتیازات زیادی را با تعویض‌های طلایی برانکو بدست آورد. امتیازاتی که سیامک نعمتی، شایان مصلح و بشار رسن در آن بیشترین نقش را داشتند. گل مصلح پرسپولیس را در جم پیروز کرد و نمتی مقابل گسترش فولاد، آن‌ها را از شکست نجات داد. منشا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان از نیمکت به زمین رفت و گل صعود پرسپولیس را زد و محسن مسلمان که هفته‌های آخر نیمکت نشین شده بود، در بازی آخر فصل آقای پاس گلی لیگ برتر را تثبیت کرد. امسال بیشتر این بازیکنان، یا جدا شده‌اند و یا بخشی از ترکیب اصلی پرسپولیس هستند. دست برانکو هم روی نیمکت بسته است اما همچنان روند تعویض‌های طلایی او ادامه دارد و یک چهارم گل‌های او در این فصل را بازیکنان ذخیره زده‌اند.

هفته دوم لیگ برتر، گادوین منشا به جای کامیابی‌نیای مصدوم به زمین رفت و زننده گل دوم پرسپولیس بود. منشا و مصلح، تنها تعویض‌های بزرگ برانکو بودند و امروز، هر دوی آن‌ها هم فیکس بازی می‌کردند. با این حال باز هم تعویض برانکو، جواب داد و این بار آدام همتی زننده گل پیروزی این تیم مقابل سپیدرود رشت بود. گلی که ۳ امتیاز برای سرخپوشان داشت و در آستانه دربی، آن‌ها را به یک امتیازی صدر جدول رساند.

در حال حاضر پرسپولیس با دو گل توسط بازیکنان تعویضی، بعد از پدیده و پیکان رکورددار گلزنی توسط بازیکنان تعویضی محسوب می‌شود. در شرایطی که آن‌ها بخاطر کمبود بازیکن، اوضاع بدی روی نیمکت‌شان دارند و برانکو در بسیاری از بازی‌ها نمی‌تواند همه تعویض‌هایش را انجام دهد. با این حال پروفسور پرسپولیسی‌ها، به همه یاد داده که از هر ابزاری، در چه زمانی می‌تواند استفاده کرد.

نود

۲۲ ۴  
آی اسپورت
2018-09-24 00:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
فرهاد
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۱:۰۷
اخرش نفهمیدیم نیکت خالی است یا نه ؟ ایا ادام همتی ادم است یا نه ؟ اگر بازیکن خوبیاست چرا می گویید نیمکت خالیست؟ اگر خالیست این 6 بازیکن رونیمکت کی هستند؟ اگر بازیکن هستند چرا پس نیمکت خالی است اگر بازیکن نیستند پس در پرسپولیس چکار می کنند؟ اهان فهمیدم با دلالی امده اند
۴ ۲
هومن ه.
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۸:۳۷
بدون تردید از نیمکت سپاهان ، استقلال و تراکتور ضعیف تره. با این تفاوت که جمع ارزش کل نیمکت پرسپولیس شاید به اندازه یک بازیکن این تیمها باشه ، با راندمان بیشتر!!!
***
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۹:۵۲
اگه میفهمیدی که استقلالی نمیشدی؛ الان تیمت اندازه سه تا تیم بازیکن داره باز خودتون و سرمربی تون ناله میکنید بازیکن ندارید بحث اینجاست که شماها درحالیکه کلی بازیکن شناخته شده رو نیمکت دارین ضجه میزنید درحالیکه برانکو با همتی و علوان زاده و طاهرخانی داره به راهش ادامه میده. یه نگاهی به لیست بازیکنان استقلال بنداز تا بفهمی دلال اصلی کیه
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۵:۲۸
فرهاد جوونم آبو بریز همونجات که می سوزه:))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر