فهرست
افشاگری کی‎روش؛ توافق استقلال با سیدجلال و امیری
افشاگری کی‎روش؛ توافق استقلال با سیدجلال و امیری

افشاگری کی‎روش؛ توافق استقلال با سیدجلال و امیری

آی اسپورت – ظاهرا کارلوس کی‌روش در حاشیه نشست خبری دیروز خود صحبت‌هایی خصوصی با یکی دو خبرنگار داشته و حرف‎های مهمی هم زده است. بخشهایی مهم از صحبت‌های خصوصی کی‌روش با خبرنگاران در نشست خبری یکشنبه که کانال تلگرامی طرفداران کی‎روش آن را از قول خبرنگاری به نام محمد حیرانی منتشر کرده است، بخوانید:

  • سرمربی تیم ملی از این ناراحت است که مخالفانش نه به عنوان منتقد یا از جایگاه خودشان بلکه از جایگاه مربی یا ستاره اسبق پرسپولیس مصاحبه می‌کنند تا او را مقابل هواداران پرسپولیس قرار بدهند. او می‌گوید: پروین را دعوت کردم و به او گفتم که تو پدر همه ما هستی، وساطت کن و این دوستان بگو هر زمان دچار سوتفاهم یا مشکلی می‌شوند، بیایند بی‌واسطه یا حتی با واسطه با هم صحبت کنیم. اما علی پروین بعد از چند روز گفته از دست من کاری برنمی‌آید.
  • او در خصوص حضور حسین هدایتی در اردوی تیم ملی گفت: منصوریان می خواست به استقلال برود و تازه سرمربی این تیم شده بود، استقلال با جلال (حسینی) پیش قرارداد امضا کرده بود و قرارداد وحید امیری با استقلال هم امضا شده بود. آقای هدایتی آمد و سرمیز یک بسته پول از جیبش در آورد، به من نشان داد و دوباره در جیبش گذاشت و گفت اجازه بده ما با دو بازیکن اینجا مذاکره کنیم، به او و همراهانش گفتم اگر حرفی دارند در حضور همه با بازیکنان بزنند ولی کسی حق ندارد در اردوی تیم ملی جلسه مذاکره بگذارد. اما بعد از اینکه به اتاقم رفتم، «افشین پیروانی» مقدمات ملاقات آن ها را در ساعت یک و نیم نیمه شب فراهم کرد من بعدا از این موضوع مطلع شدم. بعد از آن گفتم تا وقتی که من در تیم ملی هستم، هیچ ایجنتی، هیچ دلالی و هیچ باشگاهی برای مذاکره حق ندارد به اردوی تیم ملی بیاید. ولی رفتند گفتند کی روش پول گرفته و اجازه داده در اردو با بازیکن قرارداد ببندند.

فوتبالی

۳۷ ۲۳  
آی اسپورت
2018-11-20 01:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۳ نظر
آرش6
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۰۳
شر و ور محض

میخواد سید جلال رو خراب کنه

سید جلال پرسپولیسی بود و میدونه رفتن به استقلال چه عواقبی داره و هر گز نمیرفت

اگر راست میگه و بزدل نیست این حرف رو مستقیم بزنه تو تلویزیون

همون طور که تو تلویزیون گفت ایران یا جای منه یا جای برانکو
6
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۳۴
اخرین دست و پا زدن های کیروش و باندش
و اما محمد حیرانی مسئول رسانه ای کیسه یه ادم بی وجدان و عقده ای که ایدی یه خبرنگار رو به اضافه ایدی زن و بچه اش رو تو فضای مجازی پخش کرد تا زامبی ها بهشون حمله ور بشن.
اخرین تلاش هاتون رو انجام بدین چون خدا مکرتون رو به خودتون برمیگردونه. کیسه کشا باز نیایین بگین چرا فلاکت داره از سرتاپای تیم تون میریزه!
علی ، اصفهان
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۰۵
خوبه ، خدا رو شکر . این که میگند خدا دشمنان ما رو از احمق ها آفرید اینجا خودشو نشون میده .
این مسایل نشون می ده که ما چقدر کارمون رو داریم درست انجام میدیم .
شما و خبرنگارهاتون درگیر این مسایل باشید ، ما کامبک میزنیم و به حسرت های شما اضافه میکنیم .
تکمله : به روباه (محمد حیرانی ) گفتند: شاهدت کیه ؟ گفت: دمم (کی روش)
G
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۰۶
گندکاری های تیم سوگولی!
کیسه
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۲۳
افشاگری کیروش یا مضخرفات شاگرد فتولا؟؟عاره قرار بود رونالدو و مسی هم باشن
ارش توکل
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۲۴
فقط بنازم منبع رو کانال تلگرام طرفداران کیروش به نقل از خبرنگار مجهول الهویه ای به نام حیرانی البته در واقع چون همیشه عدو سبب خیر شود اگر خدا خواهد اگه این موضوع واقعیت داره چرا جناب کیروش این افشاگری ها رو همون زمان انجام ندادن ایشون که معروف به دیسیپلین هستن باید همون موقع برخورد میکردن ولی خب چون سبیل مبارکشون چرب وچیلی شده بود ترجیح دادن کلا سکون کنن
فرزاد مهریار
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۳۶
فارغ از اینکه راوی این صحبت‌ها ، محمد حیرانی سردبیر روزنامه استقلال جوانه و طبعا نمی‌تونه راوی معتبر و بی طرفی باشه ، اما این متن منو یاد یه لطیفه قدیمی انداخت :
عده ای در جزیره آدم خوارها گیر افتاده بودند و توسط آدم خوارها اسیر شده بودند . بعد از اینکه نجات پیدا کردند ، از یکیشون پرسیدن رفتار آدم خوار ها با شما چطور بود ؟ طرف هم سفره دلش باز شد که : بسیار با ما رفتار زشت و وحشتناکی داشتن . اونا به ما پیشنهادات بی‌شرمانه ای! کردند و اگر کسی اون پیشنهادات بی شرمانه (!) رو نمی‌پذیرفت ، اونو سر می بریدند و می خوردند .
ولی یهو یادش افتاد که چه گل به خودی ای زده و با عجله گفت : البته اونا منو کشتند...!

حالا حکایت عالیجناب کی‌روش است : اگر هدایتی آدم بدیه (که بسیار بد و فاسد هست) چرا باهاش شبانه روز عکس می گرفتید و ناهار و شام می خوردید ؟چرا به سودش مصاحبه کردید و او را پرزیدنت فوتبال خواندید؟ اگر پیروانی دلال پرسپولیس بود ، چرا همان وقت اخراجش نکردید ؟ اصلا چرا این قضیه امروز لو رفت ؟ چرا همان وقت افشا نکردید؟ چرا چهار ماه بعد پیروانی را اخراج کردید؟
نکته ۱ : حسین هدایتی دولابی هر چه هست ، تاجر کارکشته ایست. تجار کارکشته در قبال مبالغی که می پردازند رسید دریافت می کنند ایشان هم رسید می گیرد و هم صدا ضبط می کند مانند کاری که با طارمی کرد . وای اگر یک رسید یا یه صدای ضبط شده رو شود . آن هنگام دیگر سنگ روی سنگ بند نخواهد شد .
نکته ۲: حضرتعالی به درستی معتقدید ساحت تیم ملی باید از هر گونه روابط باشگاهی دور باشد . اما چرا خود به این قضیه عمل نکردید؟ چرا باید علیرضا منصوریان به دلیل روابط دوستانه با شما به تیم ملی رفت و آمد داشته باشد و در اردوی تیم ملی بازیکن انتخاب کند؟ آیا این خودش یک رانت نیست که شما در اختیار دوستانتان قرار دادید و بقیه را محروم کردید؟
البته ظاهراً این دلار مشکل گشا ، مثل اسید هر دوستی ای را میخورد و هر رانتی را نابود می کند
شاهین
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۴:۲۶
به روباه گفتن کی شاهدته گفت دمم :))
هماهنگی و هم صدایی شغاد و کرکس و روباه جالبه !
سامان پرسپولیسی
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۶:۵۲
توهمات مخصوص کی روش!!
ژوزه
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۷:۳۲
یه خالی ببند باورپذیر باشه ، سیدجلال آزاد بود استقلال هرچی زور زد نرفت استقلال رفت به نفت ، انوقت با کیسه قرارداد هم امضا کرده؟؟؟
....
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۷:۳۵
کیروش‌ عین واقعیت رو میگه.واقعا این اتفاقات افتاده ولی این عده بخاطر اینکه جلو مردم کنفت نشوند میخواستن کیروش رو بزارن روبروی مردم ولی نمیفهمیدن او یه حرفه ای به تمام معنی هست و دستشون را رو میکنه.ای تف به ذات تک تکشون که هرچه فوتبال ما میخوره از این نامردا میخوره.کیروش آدم سالمی هست.هوادارای بی منطق و انصاف لنگ.حالا هی برا یه مشت نامرد تره خورد کنید
...
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۴۲
این دکلی که ازش بالا میرین رو سر خودتون خراب میشه کیسه کش
من کیروش هستم کیروش حقیر
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۷:۴۱
مدیونین اگه فک کنید من از قدرت پرسپولیس و موفقیتهای برانکو نسوختم


امضا کیروش حقیر
مهدی ک
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۸:۰۸
دروغگوتر و شارلاتان تر از پیشکسوتان پرسپولیس در دنیا وجود ندارد. همه شون جانماز آب می کشن و خودشان را مخلص هواداران نشان می دن ولی در پس پرده دنبال منافع شخصی شان هستند.الان هم در این دعوای کی روش-برانکو هیچ یک از پیشکسوتها دلش به حال هوادار و حتی برانکو نسوخته بلکه با رفتن کی روش و آمدن برانکو به تیم ملی به دنبال جایگاه برای خودشان در پرسپولیس هستند یا درنهایت مثل علی کریمی می خوان عقده گشایی کنن. فقط یه مرد واقعی توشون پیدا می شه :علی پروین که الحق لقب سلطان زییبنده اونه نه هیچ کس دیگه .
ميلاد
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۱۶
محمد حيراني كيست؟ معاون رسانه اي سابق باشگاه استقلال!
ap8
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۳۳
عجب شارلاتاني هستي تو.حالا با اميري كاري ندارم ولي سيد جلال وقتي از قطر برگشت همه ديدن كه برانكو نخواستش همون موقع هم كيسه بهش پيشنهاد داده بود ولي. رفت نفت سال بعدش هم سيد جلال اولين بازيكني بود كه پرسپوليس خريدش.حتى يادمه هنوز اردو تيم ملي شروع نشده بود
حسن
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۳۸
افشاگری؟ از دوحالت خارج نیست. یا این حرفها از دهن کیروش درآمده یا نه. اگر آره که با حرفهای کنفرانسش درباره مشکل نداشتن و وحدت و همدلی و این مزخرفات نمیخونه و این نشان دهنده منافق و تفرقه انداز بودن اون آدمه که جرات نداره توی جمع حرف بزنه و میره پشت دیوار. اگر هم نه که نشان دهنده کثافت کاری چندتا خبر فروشه که همه این سالها نونشونو توی کثافت این دروغ پردازیها زدن و به خورد خوانواده شون دادن. و البته اونقدر بی وجود و بی شرافت هستن که جرات نمیکنن خودشونو معرفی کنن اون "یکی دو خبرنگار"، تا معلوم بشه راست گفتن یا دروغ. چه شام و ناهار کریهی میخورن این جماعت : "ساندویچ کثافت".
۹
احمدرضا
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۴۶
فقط چندتا موضوع هست كه بايد بهشون اشاره بشه تا رو سياه بشه آدم دروغگو.
توي اون زمان همه يادمونه كه استقلال و پرسپوليس ليست تقريباً مشتركي داشتن واي چون ملي پوشا توي اردو بودن و كيروش اجازه مرخصي نميداد همه بلاتكليف بوديم بعد چجوري استقلال با سيد جلال و اميري پيش قرارداد بسته بود؟ كجا قرارداد بسته بودن ؟كيروش ديگه به ته خط رسيده و الان داره با بازياي كثيفش هوادارا رو روبروي هم ميزاره.
اين مرد پُر از كينه و سرشار از عقده هست،تمام زندگيش و رفتارش روي محور حسادت و تنفر حركت ميكنه.
ایمان
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۱۴
اقایی که میای نقل قول بعضی از خبرنگارای وابسته ب باشگاه استقلال رو چاپ میکنی...برفرض که اینها همه درست باشه ولی چرا اون قسمتی رو که ب نفعتون نیست رو نمیگین؟اگه پیروانی هدایتی رو راه داده تو اردو،بجاش شما خودت منصوریان رو راه دادی سرتمرین که با امیری ی جلسه سرپایی کنار زمین تمرینت انجام داد و ب اصطلاح خودتون بااستقلال تموم کرد...چیزی که عوض داره گله نداره...طبیعی وقتی افشین پیروانی میبینه شما ک سرمربی تیم ملی هستی در نقش دلال و کارچاق کن طاهر میشی اونم بخودش اجازه میده این کارو بکنه...همیشه همین بوده کارای غلط بقیه رو افشا میکنین ولی کارایی ک خودتون مشابه اش رو انجام دادین رو مخفی
00
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۴۰
من به امیری کاری ندارم که بیرانوند راضیش کرده بود سیدجلال اگه میخواست بره استقلال سال قبلش میرفت که پرسپولیس نخواستش ولی نرفت و نفت تهران رو انتخاب کرد.
فقط ببیند یکی مثل حیرانی که تعصبات رنگی کورش کرده چطوری داره جو رو الوده میکنه. حیرانی یکی از بی اخلاق ترین خبرنگارانی هست که قلم فروشی براش عادی شده اینو همه همکارانش هم میدونن اونوقت چطور این مطالب رو از قول اون مینویسین خدا میدونه.
انشالله خداوند مکرتون رو به خودتون برگردونه.
@
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۴۷
این کیروش چه ادم پست و دروغگوییه. میگه به پروین گفتم واسطه بشه هرکی مشکل داره بیان صحبت کنن!!!!!!!!! مگه فدراسیون نمیخواست بین این یارو و برانکو جلسه بذاره کیروش گفت من میرم با فرگوسن حرف میزنم؟؟؟؟
چرا هر خزعبلی که یه ادم بی ریشه میگه رو چاپ میکنید؟ سیدجلال کیسه برو بود سال قبلش میرفت
اسمان
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۵۲
اقای کیروش فرافکنی نکن.با این حرفا میخواهی محبوبیت سیدجلالو بین هواداران کم کنی.کیروش حنای تو رنگ نداره.
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۰۸
مهم اینه که سید مترصد شکار سومین جام با پرسپولیس است ؛

گذشته ها گذشته
سید با ماست و از وقتی با ما شده نهایت تلاشش را کرده
حتی اگه واقعیت هم داسته باشه از عژت و احترام و عشق ما به ایشان خللی وارد نمیشه!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر