فهرست
شانس برانکو: مصدومیت هاو محرومیت‌های طلایی
شانس برانکو: مصدومیت هاو محرومیت‌های طلایی

شانس برانکو: مصدومیت هاو محرومیت‌های طلایی

آی اسپورت- وقتی هر هفته یک بازیکن به خاطر محرومیت یا مصدومیت داوطلبانه از ترکیب خارج می‌شود، دیگر کسی بیرون نمی‌ماند که بخواهد اعتراض کند.

ژپرسپولیس در این مدت آنقدر بازیکن جداشده داشته که برانکو دیگر حاضر نیست بازیکنی به خاطر نیمکت‌نشینی و فرصت نرسیدن به او مجدد ساز جدایی کوک کند چون در صورت ادامه این روند او برای انتخاب 11 بازیکن اصلی‌اش هم دچار مشکل می‌شود.

 برانکو اما خوش‌شانس هم هست. شانس این که مصدومیت‌ها و محرومیت‌های بازیکنانش توفیق اجباری شده تا حداقل چند بازیکن درگردش داشته باشد و کل نیمکتش به دلیل صفر دقیقه بازی کردن تصمیم به ترک تیم نگیرند. مثلا وحید امیری مصدوم می‌شود و با یک جابه‌جایی ساده رامین بازی می‌کند. بازگشت امیری همزمان می‌شود با آسیب‌دیدگی که این بار با انتقال ماهینی به قلب دفاع جا برای رامین باز می‌شود، انصاری که برمی‌گردد احمدزاده مصدوم می‌شود و اگر چه در یک پست غیرتخصصی اما رامین باز هم بازی می‌کند. همزمان با بازگشت فرشاد نوبت به غیبت ماهینی می‌رسد و رامین به جای خودش برمی‌گردد، بعد نوبت آسیب‌دیدگی رامین می‌شود تا هر کسی جای خودش بازی کند و آب از آب تکان نخورد. حالا هم احمدزاده کارت قرمز گرفته و از همراهی پرسپولیس در این بازی محروم است تا برانکو یا از رضاییان استفاده کند یا در صورت غیبت او به نریمان‌جهان تازه وارد یا علیپور نیمکت‌نشین بازی بدهد.

این شاید از خوش‌شانسی مرد کروات است که در هر بازی یکی از بازیکنانش را از دست می‌دهد تا تنش‌های احتمالی ناشی از نیمکت‌نشینی یک بازیکن و بازی کردن آن دیگری، خود به خود از بین برود و پرسپولیس و هوادارانش از شر این نگرانی عذاب‌آور راحت شوند. تا بازی بعد هم  اتفاقات خودش را دارد. شاید این بار هم یک بازیکن آسیب ببیند یا بازیکن دیگری اخراج شود تا نه از ترکیب دور بماند و گزینش یازده بازیکن اصلی دغدغه برانکو نشود.

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-01-15 18:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
majid22
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۳۶
اینا خوش شانسی نیست . داشتن نیمکت خوب مزیتش همین روزاست.الان سامان جای احمد زاده رو میگیره و محرمی جای ربیع خواه و اگه همین حالت برای بقیه پستا.یکی از اپشن های قهرمان شدن داشتن نفرات نزدیک و هم سطحه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر