فهرست
روزهای آرام بیرانوند: لطفا یکی شوت بزنه!
روزهای آرام بیرانوند: لطفا یکی شوت بزنه!

روزهای آرام بیرانوند: لطفا یکی شوت بزنه!

آی اسپورت- دیدار با کره جنوبی کپی برابر اصل دوئل تیم ملی برابر ازبکستان بود. یک بر صفر بردیم و مهمتر اینکه هیچ موقعیتی به رقیب ندادیم. این اوضاع و احوال جز تیم ملی، یک برنده دیگر هم دارد؛ علیرضا بیرانوند. دروازه بان شماره یک تیم ملی برای چهارمین بازی پیاپی در مقدماتی جام جهانی دروازه اش را بسته نگه داشت. اما نکته اینجاست که بیرانوند برای رقم زدن چنین رکورد تاریخی و درخشانی، اصلا به زحمت نیفتاده.

کره جنوبی درست مثل ازبکستان حتی یک ضربه درون چارچوب هم نداشت و به همین دلیل بیرانوند بیشترین فعالیتش صرف آوردن توپهای بیرون رفته بوده تا کنار دروازه کاشته شوند. تمام ضربات کره ای به سمت دروازه، همانی بود که کاپیتان شان در نیمه اول زد و با فاصله اش تقریبا 10 متری از کنار تیر عمودی به بیرون رفت و جالب اینکه آن ضربه هم کرنر نشد و بعد از برخورد به بازیکنان کره جنوبی راهی اوت شد.

مرور 4 بازی ایران در مقدماتی جام جهانی برابر قطر، چین، ازبکستان و کره جنوبی نشان می دهد بیرانوند فقط در همان بازی اول مجبور شد دو بار روی شوت های سباستین سوریا واکنش نشان بدهد که البته زیادی هم خاص و طلایی نبود. آن دو ضربه تنها ضربات درون چارچوب رقبای تیم ملی طی 360 دقیقه اخیر بود.

 

۱۹ ۱  
آی اسپورت
2016-10-11 20:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۱ نظر
السا
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵، ۰۰:۴۴
فدای سرش، با لیاقت و شایستگی به ترکیب اصلی رسیده و حالا هرچقدر هم کلین شیت بدون زحمت به پاش نوشته بشه اشکال نداره چون همه قبول دارن که در حال حاضر بهترین دروازه بان ایرانه.
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر