فهرست
بازگشت مجدد؛ هتریک ناکامی برای شاه فرهاد
بازگشت مجدد؛ هتریک ناکامی برای شاه فرهاد

بازگشت مجدد؛ هتریک ناکامی برای شاه فرهاد

آی اسپورت - پس از برکناری سعادتمند از مدیر عاملی استقلال حالا زمزمه‌هایی مبنی بر بازگشت مجدد فرهاد مجیدی به کادر فنی استقلال به گوش می‌رسد. مجیدی دو هفته پیش به دلیل آن‌چه اختلاف با مدیرعامل وقت استقلال نام گرفت از سرمربیگری آبی‌پوشان کنار رفت تا عملاً برای دومین بار پروژه شکستن فرهاد مجیدی با عنوان سرمربی استقلال در دومین سال پیاپی توسط دشمنان استقلال با موفقیت انجام شود. جالب است هر بار در استقلال کار اشتباهی از سوی مدیران باشگاه و وزارت ورزش صورت می‌گیرد بحث وارد کردن چهره‌ای محبوب برای پنهان شدن پشت او بیشتر به گوش می‌رسد، کاری که بعد از امیر حسین فتحی با فتح‌الله‌زاده شد دقیقاً با فرهاد مجیدی بعد از استراماچونی‌ صورت گرفت، اما متأسفانه استقلالی‌ها از این اتفاقات درس نمی‌گیرند و هم‌چنان با دشمنان استقلال همراه می‌شوند.

 فرهاد می‌خواهد تا کی بازیچه‌ی دست خلیل زاده ها و سلطانی‌فر ها باشد، چرا اجازه نمی‌دهد که در زمان مناسب و با درخواست همه جانبه‌ی هواداران به استقلال بیاید و با خیال راحت به سرمربیگری بپردازد. در چنین شرایطی که هوادار استقلال از اتفاقات پیش آمده ناراحت و عصبانی است و فرهاد را مقصر برخی از ناکامی ها می‌داند بازگشت مجیدی یک شکست محض و نابودی همیشگی یک مهره‌ی تأثیر گذار در آینده برای کادر فنی استقلال است.

 فرهاد باید بپذیرد که حتی دفعه‌ی قبل که جایگزین استراماچونی‌ شد خواست و اراده قلبی هواداران پای قراردادش نبود و او بدون توجه به آن‌چه خود گفت به استقلال آمد حداقل برای سومین بار نباید اشتباهی را تکرار کند که دو بار قبل خیری از آن نادیده است. فرهاد مجیدی هنوز محبوبیت زیادی در بین هواداران دارد اما مطمئناً با قبول مسئولیت هدایت آبی‌پوشان برای فصل آینده محبوبیت تبدیل به تنفر خواهد شد. امیدواریم فرهاد برای تصمیم گیری عجله نکند و با سنجش تمامی جوانب و مشورت با مشاوران امین و دلسوز از پذیرش این مسئولیت سرباز زند. تا حداقل افرادی که بی محابا در مورد سرنوشت استقلال و هول دادن این تیم به سمت نابودی تصمیم گیری می‌نمایند متوجه شده باشند که باید خود تاوان اشتباهات خود را بدهند. 

 

۴ ۱  
آی اسپورت
2020-10-01 13:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ارتش سرخ
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹، ۱۵:۰۹
جناب اول تکلیفت خودتون را مشخص کنید بعد نسخه بپیچید،آوردن فرهاد اگر توطئه وزیر و دشمنان! هست چرا خودش قبول میکنه؟؟ اعلام کنه که وارد این بازی نمیشه... میدونی عزیزم تقریبا تمام پیشکسوتان شما استقلال و موفقیتش را فقط با خودشون میخوان.از ژنرال و فتح الله زاده تا مظلومی و منصوریان و مرحوم حجازی و مجیدی و پاشازاده و .... همین حالا امثال تقوی و برهانی و صادقی و...تنها راه موفقیت را انتخاب خودشون میدونن...تا حالا شده تو این چندسال اخیر یک پیشکسوت پرسپولیس ادعای مربیگری این تیم را کنه؟؟ والا به جای دشمن فرضی اگر همدل میشدید و عیب را داخل خودتون اصلاح میکردید زودتر به جاده موفقیت برمیگشتید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر