فهرست
هایلایت لژیونرها: گل علیرضا، درخشش پیام
هایلایت لژیونرها: گل علیرضا، درخشش پیام

هایلایت لژیونرها: گل علیرضا، درخشش پیام

آی‌اسپورت- لژیونرهای فوتبال ایران در هلند، یونان و ترکیه به میدان رفتند.

علیرضا جهانبخش در برد 3-2 آلکمار برابر ویلم تیلبورگ حضوری ثابت داشت و گل اول آلکمار را هم از روی نقطه پنالتی زد. دقیقه 75 هم علیرضا تعویض و از زمین بازی خارج شد. آلکمار با این برد 22امتیازی شد و در پایان هفته یازدهم در رده سوم ایستاد.

1
۰۰:۰۰

در ترکیه هم بالاخره پیام صادقیان برای عثمانلی اسپور بازی کرد و در همان تجربه اول هم خوش درخشید. پیام که از دقیقه 86 وارد زمین شده بود سه دقیقه بعد حرکتی از سمت چپ انجام داد و ارسال او منجر به گل تیم‌اش شد تا برابر فنرباغچه شکست نخورند. حالا پیام می‌تواند به آینده امیدوارتر باشد. یاران صادقیان با حفظ نتیجه یک بر یک تا پایان مسابقه برابر حریف قدرتمند و مطرحشان توانستند ۸ امتیازی شوند و در یازدهمین بازی فصل از قعر جدول نجات پیدا کنند و با یک پله صعود در جایگاه هفدهم بایستند.

2
۰۰:۰۰

در یونان هم پانیونیوس در حضور مسعود شجاعی و احسان حاج صفی برابر آترومیتوس قرار گرفت که موفق شد 1 امتیاز از این بازی خارج از خانه به دست آورد. یاران حاج‌صفی و شجاعی که هفته قبل شکست خورده بودند امشب توانستند آترومیتوس صدرنشین که پنج بازی متوالی به پیروزی رسیده بود را در خانه با تساوی بدون گل متوقف کنند تا با ۱۵ امتیاز موقتا در جایگاه چهارم جدول سوپر لیگ یونان قرار بگیرند.

۷    
آی اسپورت
2017-11-04 22:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر