فهرست
بابایی: کمک داور پرسپولیسی 6 آتشه بود
بابایی: کمک داور پرسپولیسی 6 آتشه بود

بابایی: کمک داور پرسپولیسی 6 آتشه بود

آی اسپورت – پیمان بابایی پس از شکست 2 بر یک تیم فوتبال ماشین‌سازی مقابل پرسپولیس در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و تیم ما خوب کار را شروع کرد، می‌خواستیم 3 امتیاز این بازی را کسب کنیم زیرا مساوی هم به درد ماشین‌سازی نمی‌خورد.

وی افزود: درباره داوری حرف نمی‌زنم اما جو را خیلی خراب کرد، به نظر من گل اول پرسپولیس 100 درصد بود و اگر آفساید نباشد فوتبال را کنار می‌گذارم زیرا این صحنه خیلی واضح بود.

مهاجم تیم فوتبال ماشین‌سازی تصریح کرد: در صحنه گل هم با وجود اینکه تیم ما جوانمردانه بازی کرد اما پرسپولیسی‌ها توپ را بیرون نزدند به همین دلیل دقیقه 94 گل خوردیم و بازی را از دست دادیم با وجود اینکه خیلی خوب کار کردیم و چند موقعیت خوب داشتیم اما شکست خوردیم.

بابایی خاطرنشان کرد: بازیکن ما در صحنه قبل از گل دوم پرسپولیس روی زمین افتاد اما کادر فنی پرسپولیس جو را خراب کرد و به بازیکنانشان گفت توپ را بیرون نزنید متأسفانه همان توپ هم به گل تبدیل شد.

وی درباره اینکه بازیکنان ماشین‌سازی اعتقاد دارند داور با آنها بد صحبت کرده، اظهارداشت: احترام برخی بازیکنان بزرگ پرسپولیس مثل سید جلال حسینی و کمال کامیابی‌نیا واجب است اما کمک داور دوم یک پرسپولیسی 6 آتشه بود که خیلی با بچه‌های ما بد حرف می‌زد.

مهاجم ماشین‌سازی درباره گلزنی خود مقابل پرسپولیس گفت: این گل تلاش همه بازیکنان بود اما با کسب امتیاز همراه نشده، فایده‌ای ندارد.

۲ ۲  
آی اسپورت
2021-01-30 20:48:00
نظر دهید

۲ نظر
اف سی دوپینگ
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹، ۲۰:۵۷
بمیک!
۴
علیرضا
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹، ۲۲:۱۳
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر