فهرست
عزم جزم تراکتور/ قهرمان می‌شوند؟
عزم جزم تراکتور/ قهرمان می‌شوند؟

عزم جزم تراکتور/ قهرمان می‌شوند؟

آی‌اسپورت- تراکتورسازی بعد از بازگشت به لیگ برتر، اگرچه هر سال سودای قهرمانی در سر داشته، اما هیچوقت به اندازه امسال برای رسیدن به سکوی اول لیگ با انگیزه، پر تلاش و مدعی جدی نبوده است. تنها بدشانسی آن‌ها در این فصل سرحالی شگفت‌انگیز پرسپولیس برانکو است که شانه به شانه تبریزی‌ها صدر جدول را در اختیار دارد و احتمالا تا هفته‌ آخر رقیب مستقیم سرخ‌های تبریز خواهد بود. تراکتورسازی از 18 بازی لیگ شانزدهم 37 امتیاز به دست آورده است. یک نتیجه فوق‌العاده که فقط درخشش خیره‌کننده پرسپولیس توانسته آن‌ها را در رده دوم جدول قرار بدهد. از سال 83 تا به حال هیچ تیمی نتوانسته در پایان مسابقات لیگ برتر میانگین امتیازی بیشتر از 2 را به نام خود ثبت کند. اتفاقی که امسال برای دو تیم سرخپوش بالای جدول افتاده و در پایان هفته هجدهم پرسپولیس با میانگین 2.27 و تراکتور با میانگین 2.05 در رده اول و دوم قرار دارند.

پرسپولیس در همه ادوار لیگ برتر حضور داشته و دو بار قهرمان شده است. اما تراکتور بعد از حضور دوباره در لیگ برتر، برای کسب اولین قهرمانی در این رقابت به این نزدیکی حضور دارد. عزم جزم تراکتور را زمانی بهتر درک می‌کنیم که بدانیم آن‌ها فصل قبل در پایان هفته هجدهم 27 امتیاز داشتند. هفته هجدهم لیگ چهاردهم،32 و هفته هجدهم لیگ سیزدهم 33 امتیاز برای تراکتورسازان ثبت شده بود. هفته هجدهم لیگ دوازدهم هم تبریزی‌ها 29 امتیاز به دست آورده بودند. در دهه نود تراکتورسازی بارها تلاش کرده بود تا مقام قهرمانی لیگ برتر را به دست آورد؛ اما هربار این تلاش به در بسته خورده است. آمارها نشان می‌دهد آن‌ها امسال با امیر قلعه‌نویی بیشتر از هر فصل دیگری به کسب این افتخار نزدیک شده‌اند. در حضور رقیبی قدرتمند، پرسپولیس برانکو که رکوردها را هفته به هفته جا به جا می‌کند. باید دید در نهایت کدامیک شانزدهمین جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر خواهد برد.

۱۷ ۱۲  
آی اسپورت
2017-01-24 21:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲ نظر
علی
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۳۲
پرسپولیس
لنگ افغانستان
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۰۸
عشق فقط چرتپولیس
۴
مهدی تهران
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۶
ترک های باغیرت اتحاد ما خار چشمه دشمنان آذربایجان است من در تهران به دنیا آمدم و اصالتم خلخالی است و تبریز رو پایتخت سرزمین مادریم میدانم و برایه تراکتور اشک میریزم من قطره ای هستم از اقیانوس ۴۰ میلیون ترکه ایران تراکتور من را هوادارت بدان که وقتی بالت را خونی میکنند من شب موقع خواب برات اشک میریزم چون نمیتونم پیش چشم مادرم گریه کنم تراکتور تورا قسم میدهم به بال هایه زخمی ات پرواز کن که من بیشرفم اگر یک ثانیه از تو قافل شوم ای پر هوادارترین تیم ایران ای تراختور ای ملت ترک بازی با پرسپولیس شهرمون رو قرمز میکنیم و آزادی را که برای تراکتور است پر از فریاد یاشاسون آذربایجان اتحاد ما خار چشم دشمنان ما همه جای آذربایجان هر خانه ای که خانواده ترک در آن زندگی میکند سرای من است. دوستت دارم سرزمین مادری من دوستت دارم تراختور فریاد میزنم و به فارسها نشان میدهم بیز هارا فارسلار هارا
۶
علی
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۷
پرسپولیس قهرمان میشه اگه داورا بزارن
یاشا تراکتور
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۲۰
با بیانیه امیر عابدینی دیگه زیاد خودتون رو خسته نکنید.مافیای فوتبال از اصفهان به تهران نقل مکان کرده.
یاشاسین باشرف ملتیم.قهرمانی و بی شرفی ارزانی امیر عابدینی ها و امثال هم...
یاشاسین آنایوردم کی شرف معدنی دی
موراتا
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۸
اینم شانس خراب پرسپولیس که هر چی میبره تراکتور کوتاه بیا نیست
شاهین
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۵۰
این آرزورا مزدوران قلم به مزد و آن سرداران خاردار به گور خواهند برد!
محمد
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۹
www.varzesh3.com/news/1390164/واکنش-تند-تراکتور-به-صحبت‌های-امیر-عابدینی
۶
یاشا تراکتور
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۲۳
با بیانیه امیر عابدینی دیگه زیاد خودتون رو خسته نکنید.مافیای فوتبال از اصفهان به تهران نقل مکان کرده.یاشاسین باشرف ملتیم.قهرمانی و بی شرفی ارزانی امیر عابدینی ها و امثال هم..یاشاسین آنایوردم کی شرف معدنی دی.این قهرنانی ها ارزانی مافیای کثیف فوتبال ایران.برید خوش باشید به کاپ کثیفی که میگیرید
تراختور یاردیمی
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۲
با اینکه هوادار تراختورم ولی اینو توی این چند سال دیده ام که تا وقتی آدمای پرنفوذی مثل عابدینی برا پرسپولیس و یا تاج برا سپاهان در راس فدراسیون برنامه ریزی میکنند بقیه ی تیمها ینی کشک! بدون مسابقاتم میشه خیلی راحت دل چرتپولیسیا رو بدست آورد یک کاپ بدند و لیگو تعطیل کرده، دیگه این همه خودشونو به زحمت نندازند و بیت المالو حیف نکنند بهتره.
امیر تبریز اوغلی
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۰۴
شنییدین که عابدینی چی گفت؟؟؟ خودتون رو خسته نکنید بی بهانه با بهانه لنگ قهرمانه...همین
مهدی مرندی
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۲۲
ماتراکتوریها افتخارمیکنیم که بدون رابطه وطرفداری فدراسیون ومافیا تولیگ بازی کرده ایم وچندساله جزء3تیم اول لیگ بوده ایم وبا تبانی ومافیا دوسال قهرمانی روازما گرفتند.وقهرمانی که با اینجور طرفداریها وتبانیها واینجورمافیایی که برای چرتپولیس باشه به خدا ارزش نداره.وچرتیها دررعرض این 50-60سال هم تولیگ بوده اند به وسیله مفت خوری ازبیت المال وجانبداری فدراسیون ودولتهای وقت بوده وما الان میبینیم.پس حرامتان باد اون پولهای بیت المال وننگتان باد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر