فهرست
هدیه استقلال به سیاه‌جامگان؛ اولین تیمی که گل نزد
هدیه استقلال به سیاه‌جامگان؛ اولین تیمی که گل نزد

هدیه استقلال به سیاه‌جامگان؛ اولین تیمی که گل نزد

آی‌اسپورت- استقلال تیمی را شکست نداد که در همه یازده بازی قبلی‌اش گل خورده بود و با ۵ شکست متوالی به دیدار این تیم آمده بود. استقلال اولین تیمی لقب گرفت که در این فصل به سیاه‌جامگان گل نزد. تغییر بزرگ سیاه‌جامگان برای مسابقه با استقلال، بازی دادن به دروازه‌بانی بیست ساله بود. محمدرضا کرمی در اولین بازی لیگ برتری‌اش، مقابل استقلال قرار گرفت. دروازه‌بانی که در بهترین بازی فصل استقلال، جلوی گل زدن این تیم را گرفت. سیاه‌جامگان با کرمی موفق شد برای اولین بار در این فصل کلین‌شیت کند. یعنی استقلال اولین تیمی است که در این فصل نتوانست به سیاه‌جامگان گل بزند. سیاه‌جامگان در همه یازده دیدار قبلی‌اش گل خورده بود. در هفته‌های ۶،۷،۱۰،۱۱ عین‌افشار درون دروازه این تیم قرار داشت که پنج بار دروازه‌اش باز شد. محمد ناصری هم که در هفته‌های ۱،۲،۳،۴،۵،۸،۹ گلر تیم بود، مثل عین‌افشار کلین‌شیتی نکرده بود و یازده بار  هم دروازه‌اش باز شد.

سیاه‌جامگان ۲-۲ ذوب‌آهن

سپیدرود ۱-۲ سیاه‌جامگان

سیاه‌جامگان ۱-۲ فولاد

پرسپولیس ۱-۱ سیاه‌جامگان

سیاه‌جامگان ۱-۱ نفت تهران

تراکتورسازی ۱-۱ سیاه‌جامگان

سیاه‌جامگان ۰-۱ گسترش‌فولاد

سیاه‌جامگان ۰-۲ پیکان

سپاهان ۲-۰ سیاه‌جامگان

سیاه‌جامگان ۰-۱ نفت آبادان

استقلال‌خوزستان ۲-۱ سیاه‌جامگان

در این هفته‌ها، سه تیمی که بعد از استقلال بدترین خط حمله لیگ را در اختیار دارند هم توانسته بودند به سیاه‌جامگان گل بزنند. گسترش‌فولاد، نفت تهران و استقلال‌خوزستان به سیاه‌جامگان گل زدند ولی استقلال به این تیم گل نزد تا عنوان بدترین خط حمله لیگ را به اسم خود نگه‌دارد.

سیاه‌جامگان هر پنج دیدار اخیرش را باخته بود. ابتدا دو دیدار خانگی مقابل گسترش‌فولاد و پیکان را شکست خورد. سپس در اصفهان مغلوب سپاهان شد و در بازگشت به مشهد هم از آبادانی‌ها شکست خورد. در هفته گذشته هم مقابل استقلال‌خوزستان شکست خورد تا در پنج بازی متوالی بازنده باشد. ولی استقلال موفق به شکست این تیم نشد و مرزبان اولین امتیازش در سیاه‌جامگان را مقابل استقلال دشت کرد.

نود

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-11-21 01:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
تیم دوازدهم جدول با شش گل در ۱۲ بازی با ۱۱متیاز اختلاف نسبت به سرورش و یک بازی بیشتر
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۰۴:۱۱
وقتی نمی تونن سیاه جامگان و اس اهواز و .... را ببرند یعنی خیلی وضعیت خراب است
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر