فهرست
تاوان پنجره‌های بسته؛ سه رباط صلیبی و یک کتف!
تاوان پنجره‌های بسته؛ سه رباط صلیبی و یک کتف!

تاوان پنجره‌های بسته؛ سه رباط صلیبی و یک کتف!

آی اسپورت – جلال حسینی در برنامه نود از فشار بدنی بالایی که به بازیکنان پرسپولیس می‌آید حرف زده بود. سیدجلال در آن برنامه گفته بود که پنجره بسته پرسپولیس و تعداد محدود نفرات، باعث شده که بازیکنان اصلی با وجود مصدومیت در مسابقات حاضر شوند و این موضوع ریسک بالایی برای آن‌ها به همراه دارد. به عنوان نمونه حسین ماهینی که به اجبار با درد، بازی می‌کرد و در نهایت رباط صلیبی‌اش پاره شد. این اتفاق در این فصل برای چند شاگرد دیگر برانکو هم رخ داد. به عنوان نمونه امید عالیشاه هیچ‌وقت نتوانست به میزان کافی استراحت کند و هر بار که به ترکیب برگشت، با مصدومیت زمین مسابقه را ترک کرد. یا محمد انصاری بازیکن مورد علاقه برانکو که در بیشتر مسابقات دو فصل اخیر بازی کرد و خستگی ناشی از این موضوع، یک ستاره دیگر را تا پایان فصل از برانکو گرفت. شرایط بدنی مناسب این روزهای بازیکنان پرسپولیس نشان می‌دهد که مصدومیت‌های پیاپی بازیکنان، انتقادی به بدنسازی کادرفنی وارد نمی‌کند. مبارزه در سه جام با تعداد نفرات معدود، باعث این دردسر برای برانکو شده است.

حسین ماهینی: دفاع راست پرسپولیس در دربی طی برخورد با طارق همام آسیب دید و با پارگی رباط صلیبی، احتمالا همه مسابقات این فصل را از دست داد.

 

1
1

امید عالیشاه: امید در دیدار رفت السد آسیب دید و تعویض شد. مصدومیت او به حدی بود که در لیست بازی برگشت هم قرار نگرفت. امید در دقیقه ۷۲ بازی دور رفت با کاشیما دوباره مصدوم شد تا در بازی برگشت فینال هم غایب باشد.

 

2
2

کمال کامیابی‌نیا: در بازی جام حذفی مقابل نود ارومیه، مصدومیت کهنه کتف دوباره سراغ کمال آمد و بعد از یک ساعت حضور در زمین، دستور تعویض او را صادر کرد. اتفاقی که نیمکت پرسپولیس را نگران کرد که به بازی با السد نرسد.

3
3
 

محمد انصاری: میزبانی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا جز پارگی رباط صلیبی، هیچ چیزی برای انصاری نداشت.

4
4

 

90tv 

۴ ۶  
آی اسپورت
2018-11-12 08:58:00
نظر دهید

۶ نظر
غیرپرسپولیسی
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۰۹
جاعلهای متوهم مگه پنجره رو کسی غیر از خودتون بست براتون؟ حسن تو صحبتت با اردوغان خودشو در حد مدیر باشگاه کوچیک کرد. چرا طلبکارید؟ چرا فقط دری وری میگید؟ واقعا چرا نمی خوایید بیدار شید؟
۳ ۱
00
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۴۳
ابله محرومیت ما حاصل ناکارامدی مدیر انتخابی دولت بود. چطور کیسه با کلی بازیکن و هزینه ای که براش کردن هنوز از دولت و وزیر حرف میزنه ما نمیتونیم بگیم چرا مدیر دست نشانده دولت همچین کاری با تیم کرد و رفت؟؟؟؟ اره فقط تو بیداری با کامنت هایی که میذاری. میدونم عقلت به این چیزا نمیرسه لااقل شعورت به سکوت کردن برسه
۸
berliooz
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۳۵
آقا این پنجره بسته که کردین تو بوق و کرنا به خاطر چی بود؟ غیر از اینه که به خاطر تبانی با فدراسیون و بستن قرارداد غیرقانونی برای یک بازیکن بسیار موثر و در واقع اقای گل لیگ بود که اگه هر کجای دنیا اتفاق می افتاد تیمه رو میفرستادن دسته 3؟ خجالت بکشین و دست از مظلوم نمایی بردارین که دل هوادارای تیمای دیگه خونه از دست شما
۵ ۱
110
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۴۷

اقا این پنجره بسته به خاطر نادونی مدیر دولتی بود!
اقا من میگم خیلی وقت ها سکوت کردن از چرت نوشتن بهتره
اقا چطور شماها میتونید از مدیر دولتی ناراحت باشین اقا ما نمیتونیم از مصیبتی که این مدیر ما رو بهش دچار کرد ناراحت باشیم؟
اقا این چرت گفتن ها قرار نیست از ارزش کار پرسپولیس محروم کم کنه.
اقا چطوره فرض کنی تیمت از دو پنجره نقل و انتقالاتی به خاطر نالایقی مدیر دولتی محروم بود اقا تا حالا اسمون رو به زمین ندوخته بودین؟ اشک ریز ده بار تا حالا فرمان حمله به وزارت خونه رو نداده بود؟
اقا فیفا به مسئله ورود کرد تیم رو هم جریمه کرد تیم رو وقتی باید میفرستادن دسته سه که دسته جمعی دوپینگ کرده بودن
اقا میدونیم موفقیت های پرسپولیس شماها رو به مرزجنون رسونده خخخ
۷
حسین غفوری مزدور هدایتی
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۵۴
متوهم مزدوری که هنوز مینویسه ماهینی در برخورد با طارق همام مصدوم شده و خودش رو میزنه به اون راه !!!

اومد بزنه طارق همام رو نابود کنه خودش پاره شد رباطش
+ کم بازیکنی چه ربطی پارگی رباط انصاری داره ؟؟ دفاع وسط ها اگه تو تیمشون فیکس باشند تمام بازی های سال رو بازی میکنند دیگه چه برسه به شما که تو 20 روز 2 تا بازی میکنید
۳
mahdi
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۱۲
به طرفدارای تیمه سوم پایتخت:چطور وقتی اشتباه مدیران باعث تضعیف شما بشه میشه تقصیر وزارت بعد وقتی برای پرسپولیس باشه میشه از خودمون؟ سطح وقاحت و پرروییو دو چند لول بردین بالا
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر