فهرست
حقیقی و قاضی به بازی با استقلال نمی‌رسند؟
حقیقی و قاضی به بازی با استقلال نمی‌رسند؟

حقیقی و قاضی به بازی با استقلال نمی‌رسند؟

آی اسپورت - تیم فوتبال نساجی قائمشهر در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر، روز دوشنبه 4 آذرماه به مصاف استقلال خواهد رفت. شاگردان رضا مهاجری در حالی در این بازی به مصاف حریف خود می‌روند که همچنان کارت بازی 3 بازیکن این تیم صادر نشده و مسئولان تیم قائمشهری در تلاش هستند رضایت مسئولان فدراسیون را برای صدور مجوز بازیکنان جلب کنند. در این بین، حضور محمد قاضی و علیرضا حقیقی دو بازیکن نساجی که هفته گذشته گفته شد کارت بازی آنها صادر شده نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و به احتمال فراوان، این دو بازیکن جواز بازی برابر استقلال را به دست نخواهند آورد. کارت بازی حقیقی در بازی هفته گذشته برابر نفت مسجدسلیمان، موقت بوده است. مدیران باشگاه نساجی هفته گذشته با مسئولان کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال جلسه داشتند و با وعده‌هایی برای پرداخت بدهی باشگاه، مجوز بازی علیرضا حقیقی را گرفتند اما با عملی نشدن وعده‌های مسئولان باشگاه نساجی، کارت بازی حقیقی، قاضی و سایر بازیکنان، صادر نمی‌شود.

جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت صدور کارت بازی محمد قاضی و علیرضا حقیقی به تسنیم گفت: کارت بازی قاضی هفته گذشته صادر نشده بود و این هفته هم صادر نخواهد شد.  کارت بازی حقیقی هم هفته گذشته در قبال قولی که مسئولان نساجی دادند، صادر شد و این بازیکن بازی کرد، اما متأسفانه مدیران این باشگاه به تعهداتی که دادند، عمل نکردند.

با این وضعیت باید دید مسئولان باشگاه نساجی در نهایت موفق می‌شوند کارت بازی همه بازیکنان خود را دریافت کنند و مهاجری با تیم کامل خود برابر استقلال صف‌آرایی خواهد کرد یا خیر؛ البته به شرطی که این دیدار همانند چند بازی لیگ برتر لغو نشود.

  ۲  
آی اسپورت
2019-11-21 00:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حرف حساب
پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۰۹:۳۶
خیانت مدیران آبی دوست نساجی تمومی نداره و دارند تمام سعی شون را میکنند تا کوچکترین تردیدی برای برد استقلال نماند! اعتصاب، تعطیل کردن تمرینات، موافقت با عقب افتادن بازی و حالا هم نرساندن بازیکنان! حریف از عشق هواداران نساجی تیم همیشه قرمز شمال که اسیر دست شما شده! در یغ از دو زار شرف و غیرت و وجدان!
۳
امیرعلی
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۳:۴۰
شما حرف حساب نزدی بلکه حرف مفت زدی و توهم ذهن مریضتو بازگو کردی فکر‌کردی همه تیما مثل تیم کثیف خودتن.حقیقی لایی خور برسه ما از خدامونه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر