فهرست
گزارش تصویری؛ وقتی کریس از تعویض ناراحت شد
گزارش تصویری؛ وقتی کریس از تعویض ناراحت شد

گزارش تصویری؛ وقتی کریس از تعویض ناراحت شد

آی اسپورت - یوونتوس شب گذشته در دوازدهمین بازی خود در سری A در حالی به لطف گلزنی پائولو دیبالا در دقیقه ۷۷، ۱-۰ بر میهمان خود، میلان غلبه کرد که تعویض غیرمنتظره کریستیانو رونالدو در دقیقه ۵۵  بازی یکی از اتفاق‌های مهم این دیدار بود.

رونالدو ۳۴ ساله که اولین تعویض مائوریتزیو ساری در این بازی بود، پس از اینکه جای خود را به پائولو دیبالا آرژانتینی داد، به جای اینکه به روی نیمکت تیمش برود، در حالی که  از تعویض شدنش عصبانی و ناراحت به نظر می‌رسید  و رو به نیمکت تیم به زبان پرتغالی چیزی گفت، مستقیم به رختکن رفت.

به گزارش شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا»، کریستیانو سه دقیقه پیش از به صدا در آمدن سوت پایان بازی اقدام به ترک ورزشگاه کرد و در شادی هم‌تیمی‌هایش بابت برد مقابل روسونری شرکت نکرد. این دومین بازی متوالی بود که رونالدو تعویض می‌شود. ساری پیش از این گفته بود که رونالدو به دلیل آسیب‌‌دیدگی مکرر زانو باعث شده سبک دویدنش را تغییر دهد و برای جبران این موضوع بیش از حد به عضلات ران پایش فشار می‌آورد.

رونالدو که این فصل در ۱۴ بازی از رقابت‌های مختلف 6 گل به ثمر رسانده و ۲ پاس گل برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است، در بازی با لوکوموتیو مسکو در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا هم توسط مائوریتزیو ساری تعویض شده بود. 

۱ / ۴

۱    
آی اسپورت
2019-11-11 10:48:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر