فهرست
دلیل اخراج سروش؛ بشار تمدید می‌کند
دلیل اخراج سروش؛ بشار تمدید می‌کند

دلیل اخراج سروش؛ بشار تمدید می‌کند

آی اسپورت - در یکی دو روز گذشته ایرج عرب مذاکراتی با مدیر برنامه‌های بشار رسن داشت و از او خواست هافبک عراقی را راضی کند قبل از وصول طلب ۱۴۰ هزار دلاری اش با پرسپولیس تمدید کند. بشار ابتدا موافقت نکرد و از طریق مدیربرنامه‌هایش پیغام داد اول این پول به حسابش واریز شود و سپس برگه تمدید را امضا کند، اما با تلاش مدیر برنامه‌هایش کوتاه آمد!

دیروز یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس به ما خبر داد بشار رسن با این باشگاه به توافق رسیده و حاضر شده پای برگه تمدید را امضا کند. او در حال حاضر در کشور قطر و در کمپ اسپایر مشغول پشت سر گذاشتن دوران نقاهت پس از عمل جراحی کتف است و اعلام کرده به زودی برای تمدید قرارداد با پرسپولیس به تهران برمی‌گردد.

این خبر از طریق مدیران پرسپولیس به گوش گابریل کالدرون رسید و سرمربی آرژانتینی هم عذر سروش رفیعی را خواست. کالدرون فیلم بازی‌های بشار رسن در لیگ قهرمانان آسیا و تیم ملی عراق را دیده است. همچنین دریبل‌های بشار رسن در بازی دوستانه مهرماه سال گذشته تیم ملی عراق و آرژانتین (همزمان با درگذشت مادر بشار رسن) در خاطر گابریل کالدرون مانده بود. سرمربی جدید پرسپولیس دوست داشت بشار تکنیکی را در تیم هجومی خودش داشته باشد و همین اتفاق هم افتاد! 

 

خبر ورزشی 

۲    
آی اسپورت
2019-07-17 10:24:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر