فهرست
ذوب - النصر؛ باخت مصلحتی برای شرایط بهتر؟
ذوب - النصر؛ باخت مصلحتی برای شرایط بهتر؟

ذوب - النصر؛ باخت مصلحتی برای شرایط بهتر؟

آی اسپورت - سبزپوشان اصفهانی در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان خواهند رفت. ذوبی ها امسال با عملکرد بسیار خوبشان بالاتر از الزورا، النصر و الوصل قرار گرفته اند و به عنوان تنها نماینده ایران در مرحله حذفی حاضر خواهند بود اما نکته مهم حریف بعدی ذوب آهن است که می تواند سرنوشت این تیم را مشخص کند.

با توجه به لغو دیدار ذوب آهن - النصر در کربلا، این فرصت به وجود آمد که شاگردان علیرضا منصوریان با آگاهی از نتایج و وضعیت گروه دوم به مصاف النصر بروند و در واقع حریف بعدی خود را انتخاب کنند. در گروه دوم، الوحده صدرنشین شد و الاتحاد در جایگاه دوم قرار گرفت تا ذوب آهن در صورت کسب برد یا مساوی، به عنوان سرگروه به مصاف الاتحاد برود.

دیدار با نماینده عربستان به منزله انجام دو بازی دیگر در زمین بی طرف است که دوباره برای ذوب آهن مشکل ساز خواهد شد. خصوصا این که مرحله یک هشتم در آغاز لیگ نوزدهم برگزار می شود و طبیعتا فشردگی اول لیگ، کار را برای هر تیمی سخت خواهد کرد.

حالا در چنین شرایطی شاید ذوبی ها با یک باخت مصلحتی، شرایط بهتر را برای خود رقم بزنند. البته شاید قدرت تیم الوحده بیشتر از الاتحاد باشد اما به هر حال امتیاز میزبانی و فرار از هزینه ها و مشکلات سرسام آور بازی در زمین بی طرف، نکاتی هستند که تیم سبزپوش اصفهانی در بازی این هفته با النصر به آن توجه خواهد کرد.

 

ورزش سه

۳    
آی اسپورت
2019-05-26 12:46:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر