فهرست
رسول‌پناه راهی برای بازگشت به فوتبال ندارد!
رسول‌پناه راهی برای بازگشت به فوتبال ندارد!

رسول‌پناه راهی برای بازگشت به فوتبال ندارد!

آی اسپورت – به صورت معمول تمام مدیرانی که حتی یکبار در سِمَت مدیریت استقلال و پرسپولیس قرار می‌گیرند، بعد از جدایی‌شان، همواره شرایط بازگشت به فوتبال ایران را دارند و می‌توانند برای خود این شانس را قائل باشند که در این دو باشگاه سرخابی یا حتی باشگاه‌های دیگر مشغول فعالیت شوند یا حداقل پیشنهادی برای کار در بخش مدیریتی سایر ورزش ها پیدا کنند. این وضعیت نه تنها برای فوتبال بلکه برای سایر فدراسیون‌ها هم حاکم بود.

به عنوان مثال علیرضا رحیمی مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس رئیس فدراسیون هندبال شد، یا ایرج عرب دیگر مدیرعامل این باشگاه توانست سرپرستی فدراسیون دوومیدانی را برعهده بگیرد. حبیب کاشانی مدیرعامل سایپا بود و حمیدرضا گرشاسبی به مدیرعاملی پیکان رسید و... به همین خاطر همواره مدیران باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال می‌توانند خود را در باشگاه‌های دیگر تصور کنند و آینده مدیریت‌شان را در ورزش ادامه دهند اما این اتفاق برای مهدی رسول‌پناه پیش نمی آید زیرا انتشار فایل صوتی و ویدیوهایی که در آن توهین‌های عجیبی از سوی سرپرست مستعفی باشگاه پرسپولیس نسبت به برخی بازیکنان و مربیان موفق این تیم انجام شد، برایش دردسرهای زیادی به دنبال داشت و تمام شانس های رسول‌پناه برای بازگشت به ورزش و فوتبال را از بین برد. از این رو رسول‌پناه از جمله معدود مدیرانی است که امکانی برای بازگشت به پرسپولیس ندارد و نمی‌تواند حتی به فدراسیون‌های دیگر یا سایر باشگاه‌های فوتبالی و ورزشی کشور برود؛ حداقل اینکه برای چند سالی باید قید مدیریت در ورزش را بزند.

 

خبر ورزشی 

  ۱  
آی اسپورت
2020-10-25 23:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹، ۰۹:۲۲
اونوقت این متوهمها به مدیران باتجربه و موفقی مثل افشارزاده و افتخاری با ۷۰ سال سن و موی سپید میگفتن مهره وزیر پرسپولیسی برای زدن ریش دوچرخه سواران...
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر