فهرست
توضیح سیدجلال؛ هواداران می‌دانند چه می‌گویم
توضیح سیدجلال؛ هواداران می‌دانند چه می‌گویم

توضیح سیدجلال؛ هواداران می‌دانند چه می‌گویم

آی اسپورت – صحبت‌های سیدجلال حسینی در پایان بازی پرسپولیس و نود ارومیه کمی تعجب‌برانگیز بود و باعث واکنش‌هایی منفی هم شد. اما او امروز در مصاحبه با فارس درباره آن صحبت‌ها توضیح داده است. صحبت‌های کاپیتان پرسپولیس را بخوانید:

  • من اگر حرفی می‌زنم از روی ناامیدی نیست بلکه به عنوان کاپیتان تیم سعی کردم مشکلات را بگویم تا همه با وضعیت ما آشنا شوند وگرنه ما با همه وجود بازی می‌کنیم و می‌دانیم که چه مسئولیتی روی شانه‌های ما است. ما میلیون‌ها هوادار داریم که برای شادی آنها بازی می‌کنیم. خوشبختانه هواداران همیشه کنار ما بودند و می‌دانند که من چه می‌گویم. صحبت‌های من برای ناامیدی نیست و می‌خواهم مشکلات تیم را به عنوان کاپیتان تیم بگویم و گرنه ما در همه بازی‌ها با قدرت بازی می‌کنیم و مطمئناً برای این بازی هم با تمرکز و تلاش بیشتر در کنار هواداران‌مان 90دقیقه می‌جنگیم تا نتیجه دلخواه هواداران را بگیریم.
  • من از هواداران پرسپولیس خواهش می‌کنم که فقط از تیم حمایت کنند و کاری نکنند که به ضرر پرسپولیس شود. مطمئنا اگر کسی بخواهد در بین هواداران رخنه کرده و کار غلطی انجام دهد او هوادار واقعی پرسپولیس نیست و خود هواداران احساس تکلیف کنند. اگر دیدند کسی لیزر می‌اندازد یا کار غیرمتعارفی روی سکو انجام می‌دهد خودشان جلو او را بگیرند. کنفدراسیون فوتبال آسیا با هیچ تیمی شوخی ندارد و این مساله به خوبی به ما اثبات شده است و خیلی زود تیم‌ها را محروم می‌کنند. خود هواداران حواس‌شان به همه چیز باشد و با کسانی که می‌خواهند مشکل‌سازی کنند برخورد کرده و از چیزی نترسند. این افراد هوادار پرسپولیس نیستند و نباید به آنها اجازه داد که برای پرسپولیس مشکل تراشی کنند.
۱۰    
آی اسپورت
2018-10-21 23:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر