فهرست

۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۹

یکی جلوی کارلوس کیروش رو بگیره .. حالا دستیاراش رو گفت تشریف ببرید ایران!چه خبره تو اون فدراسیون؟
آی اسپورت
2017-01-04 15:39:52
نظر دهید
۱۷ نظر
امير
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۵۱
الان ميگن برانكو مقصره، چون دل كيروش رو شكونده. اونم ناراحت شده.
منتظريم آقاي خوشخو و خانم اشك ريز و بقيه دست به قلم بشن و از اين كار آقاي كيروش حمايت كنن و بگن ايشون ٩٠ دقيقه جلو آرژانتين مساوي گرفته و ما حق نداريم چيزي بگيم.
التماس تفکر
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۰۱
شما نگران نباشید بازیکناتونم که پس فرستاد به تمریناتتون برسین :))

چقدر مضخرفه یه سری ها هستن که اگه کیروش طبق میل تیم اونا کاری انجام بده اون کار بهترین کار دنیاست نمونه ش خط زدن همیشگی رحمتی یا خلعتبری و عقیلی! ولی اگه یه کاری رو به ضرر تیمشون انجام بده میشه خائن و اجنبی و حیوون وحشی که لازمه یکی جلوی اون رو بگیره :))

باید یه چن تا اصول گرا هم برا فدراسیون بیاریم که نعره بزنن نباید در مقابل بیگانگان تعظیم کنیم. تحریم های کیروش در ما اثر ندارد. ما با درخشان هم میتوانیم.

اون زمان که گفتیم این آقا نباید بمونه یه عده گفتن ندیدین مگه بازی آرژانتین رو؟ حالا حقتونه دیدن این بچه بازی ها. کیروش سرمربی تیم ملی مونه و هر کاری کنه ازش حمایت میکنیم :))
۲ ۴
علی
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۰
التماس تفکر برای دیدن تفاوت خط خوردن رحمتی و عقیلی با بازیکنهای از همه جا بی خبر پرسپولیس! :)
یعنی واقعا نتونستی تفاوت اینها رو تشخیص بدی؟! بعد اسمش رو هم می ذاره التماس تفکر =))
۹
التماس تفکر
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۳
سرمربی تیم شما اعلام کرده من به بازیکنام نیاز دارم و کیروش پس فرستاده مشکل این کار چیه دقیقا توضیح بدین. همه این هجمه های مسخرتون هم به خاطر اینه که میترسین بازیکنای ملی پوشتون تهدید کنن باشگاهتون رو. شروع کننده این دعوای ناحق شما بودین و پایان دهنده ش کیروش خواهد بود.

#کیروش-تنها-نیست
۲
علی
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۱۵
نیت خونی نکن برادر کسی نمی ترسه بازیکنها باشگاه رو تهدید کنن. شروع کننده این دعوای ناحق کیروش بود با برنامه ریزی مسخره، امتناع از نشست برای برنامه ریزی مشترک و اخیرا بردن بازیکن ها به یه اردوی بیهوده، برای اینکه برانکو قبل از نیم فصل فشرده دوم تیمش رو برای آماده سازی در اختیار نداشته باشه. کسی که می ترسه کیروشه که فکر می کنه قراره برانکو جاشو بگیره و همه این دلقک بازیهاش هم برای همینه، یه مشت ابله رو هم ترسونده که میان میگن کسی نازکتر از گل به این بشر نگه چون دیگه مربی مثل این نیست در جهانه!
خاک بر سر ما که کل مملکتمون بازیچه یه مربی میشن و عرضه کنترلش رو ندارن جوری که تو چارچوب و قواعد کاری کارشو بکنه
۲
التمس تفکر
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۴۹
خود برانکو میگه از دو ماه قبل خبر این اردو رو شنیده بودم چطور اون موقع اعتراض نمیکنه و از نظر شما میشه برنامه ریزی مسخره؟
نشست با کی؟ با فیرزو کریمی و مایلی کهن و مجیدجلالی و فراز کمالوند؟ یا با قلعه نوعی و برانکو که شمشیر رو از رو بستن؟ یه مسلمون تو این شهر نشون بده به من برادر!
اردوی بیهوده؟ با همین اردوهای بیهوده بود که دوره قبلی جلو کره گرچه بردیم ولی مردیم تا بردیم ولی این دوره به همون کره شانس 50% هم ندادیم. بازی تدارکاتی که نداشتیم تو این چن سال؟ این هماهنگی شانسی بدست میاد؟ همین اردوهایی که از نظر شما بیهودن باعث هماهنگی تیم ملی میشن.
شما حافظه ی خوبی ندارین فقط کافیه بازی های 4 سال قبل روبا الان مقایسه کنین تا با چشم خودتون ببینین همین اردوهای مضخرف تا چه حد تاثیر گذاشته رو عملکرد ملی پوشا
این تقیر کیروش نیست که تیم برانکو کلا 12 نفره که از اون 12 نفر 8 نفرشون ملیپوشن و بقیه شون به درد نخورن. تیم شما اگه توازن نداره مشکل خودتونه نه مشکل کیروش!
مرد مومن ان ساله که تو آسیا نباختیم. از تیم چهار آسیا برگشتیم دوباره شدیم تیم یک آسیا. داریم مثه آب خوردن برا دومین دوره متوالی صعود میکنیم جام جهانی. به لطف همین آقای مضخرف از نظر شما به اندازه سه تا تیم کاملا آماده برا تیم ملی داریم که هر بازیکنی نباشه جای خالیش حتی به چشم نمیاد.
اگه کیروش خوب نیست درخشان رو بیارید :))
۱
برزو
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۰۴
ما ايراني ها جهان سومي هستيم و نميتونيم اين موضوع رو انكار كنيم اگه سالي ده ميليارد به اين كادر فني ميديم كه اندازه ي بودجه ي يه تيم متوسط ليگ برتره بايد بي چون و چرا مطيعشون باشيم. قبلا دايي و قطبي و قلعه نوعي و ... تست شدند در تيم ملي تو رو خدا يه كاري نكنيد كيروش بره.
نذاريد سرمربي سابق رونالدو و فيگو و بكهام و ... بره تا يكي با رزومه ي ديدن تمرين لوركوزن از پشت فنس بشه سرمربي تيم ملي
۳ ۱
محمد
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۵۴
دیدیم چه گندی به رئال مادرید زد و اون فجایع رو رقم زد، همون قلعه نویی می ارزه به این کیروش 2زاری که حتی تیمهای عربی هم نمیخوانش.قلعه نویی حداقل به لبنان و عراق جنگ زده نباخت
۱
علی
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۴۷
میشه الکی نظر ندید کسی بنگشته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر