فهرست
اولویت پرسپولیس؛ سوپرجام یا دربی؟
اولویت پرسپولیس؛ سوپرجام یا دربی؟

اولویت پرسپولیس؛ سوپرجام یا دربی؟

آی اسپورت – سازمان لیگ با قاطعیت از برگزاری بازی سوپرجام خبر داده و تعویق آن را هم غیرممکن دانسته است. با این حساب پرسپولیس باید از بین شرکت در دربی دوستانه و بازی در سوپرجام یکی را انتخاب کند. اگر انتخاب پرسپولیسی‌ها دربی باشد، یک درآمد میلیاردی را نصیب آنها خواهد کرد و البته یک سوپرجام از این تیم گرفته خواهد شد و ممکن است از سوی سازمان لیگ جریمه هم شوند. اما اگر پرسپولیسی‌ها ترجیح بدهند که در سوپرجام حاضر شوند، احتمالا یک قهرمانی در این جام را به دست خواهند آورد که قطعی نیست و ممکن است به نفت ببازند. ضمن اینکه خود را از درآمد میلیاردی محروم خواهند کرد که باعث مشکلات زیادی در طول فصل برای آنها خواهد شد.

۳ ۴  
آی اسپورت
2017-07-14 18:36:00
نظر دهید

۴ نظر
شاهین
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۰
قطعن سوپرجام
۸۰ هزار تماشاگر میاد و نفری ۱۰ هزارتومان میشه ۸۰۰ میلیون
برای روحیه تیم خوب است این جام
و داش علی کریمی رو می بینیم ❤❤
No
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۹
تو این سالها استقلال رو زیاد بردیم ،واقعا بدون هیچ کری میگم ، حالا چرا از جام معتبری که بارسا و مادرید چند هفته دیگه برگزارش میکنن،ما صرف نظر کنیم؟دیوانه ایم ایا؟
۸
در جواب no
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۱
حرف ما همین است و ازین خواسته کوتاه نمی آییم.
راستی صادق محرمی به اردوی تیم ملی رفت و اون طرف هنوز بازیکنان را نفرستاده اند.. قشنگ مشخص است پشت پرده خبرهایی هستپپ
۶
امید از تفت
جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۹
ما موقعی که پای سوپرجام هم در میان نبود با این بازی مسخره مخالف بودیم چون ما این فصل هدف بزرگتری داریم که موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا هست. دوم حالا که بحث سوپرجام هست من مطمئنم هیچ هوادار و حتی بازیکنان و مربیان پرسپولیس حاضر به از دست دادن یک جام معتبر بخاطر سودجویی یک عده ای که با بزرگی پرسپولیس می خواهند برای خود کیسه بدوزند نیستیم. سوم اگر قرار به برگزاری بازی است باید با یک برنامه ریزی مناسب باشد که تیمها و هواداران و ایرانی های مقیم آلمان و اروپا از دو ماه قبل تکلیف خودشون را بدونند و بازی در بالاترین استاندارد با پخش تلویوزیونی و جلوه های سمعی و بصری بالا و در یک ورزشگاه بزرگ و عالی برگزار بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر