فهرست
عابدزاده مرد اول این روزهای ماریتیمو
عابدزاده مرد اول این روزهای ماریتیمو

عابدزاده مرد اول این روزهای ماریتیمو

آی اسپورت - امیرعابدزاده در این فصل هر زمان که درون دروازه ماریتیمو بوده ، عملکرد خوبی داشته است. او از ابتدای فصل بارها به عنوان بهترین بازیکن زمین، بازیکن هفته و ماه انتخاب و حتی نامش در تیم منتخب نیم‌فصل لیگ پرتغال هم وجود داشت. امیر اما بعد از سه شکست پیاپی تیم ماریتیمو در هفته های 22، 23 و 24 با وجود عملکرد خوبش در طول فصل روی نیمکت نشست اما در بازی برابر بنفیکا بار دیگر خوزه مانوئل گومز به دروازه‌بان ایرانی تیمش فرصت داد و عابدزاده هم مثل دفعات قبل از فرصتی که در اختیارش قرار گرفت بهترین استفاده را کرد. او 7 عملیات نجات در بازی برابر بنفیکا داشت که 6 تا از آنها موقعیت‌های خطرناک گل بوده‌اند. جمعه شب امیرعابدزاده در بازی برابر سانتاکلارا دومین کلین‌شیت پیاپی‌اش را در هفته‌های اخیر پشت سرگذاشت و ماریتیمو هم با یک گل به برتری رسید. امیر یک بار دیگر و در هفته‌های 14، 15 و 16 موفق به ثبت سه کلین‌شیت پیاپی شده بود. او در بازی برابر سانتاکلارا توانست نمره خوب 7.1 را از سایت هواسکورد بگیرد.

عابدزاده از سال 2016 که به فوتبال پرتغال رفته ، با تلاش و ممارست توانسته روند کاملا مثبت و صعودی را داشته باشد. او از رده های پایین تر شروع کرد و توانست بعد از یک فصل حضور بدون بازی کردن در بارینزه به ماریتیمو پیوست. در فصل 2017 در ماریتیمو در 25 بازی روی نیمکت نشست اما سرانجام فرصت بازی پیدا و تا پایان فصل درون دروازه این تیم ایستاد.

در فصل 2018 در حالی دروازه بان اصلی ماریتمو بود که تیم نتایج بسیار بدی می گرفت و از 14 مسابقه در 9 بازی شکست خورد. او اما به همراه تیم ملی به روسیه رفت و در بازگشت دیگر فرصت بازی پیدا نکرد.

او اما یک بازیکن کاملا پرتلاش و اهل تمرین است و این نیمکت نشینی ها باعث شد که او برای بازگشت به ترکیب اصلی تلاش بیشتری کند. او در این فصل 5 بازی اول را روی نیمکت نشست اما از هفته ششم کار را دوباره گرفت و دروازه بان اول ماریتیمو شد. رسانه های پرتغالی اینروزها از او به عنوان بهترین بازیکن ماریتیمو نام می برند.

۱    
آی اسپورت
2020-07-04 18:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر