فهرست
هشدار: زیر گردوخاک گم نشوند!
هشدار: زیر گردوخاک گم نشوند!

هشدار: زیر گردوخاک گم نشوند!

آی‌اسپورت- استقلال خوزستان تنها نماینده ایران در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا بود که توانست سه امتیاز کامل بازی را به دست آورد؛ هرچند به نسبت دیگر باشگاه‌های ایرانی با حریف ساده‌تری بازی اول را برگزار کردند؛ اما استقلالی‌های خوزستان هم شرایط چندان مساعدی ندارند و با سختی‌های بسیاری وارد این رقابت‌های سخت و نفس‌گیر شده‌اند. نکته جالب توجه اما، فراموش شدگی آبی‌های اهواز است. شاگردان پورموسوی تحت تاثیر حضور هیجان‌انگیز سرخابی‌های تهران در آسیا چندان مورد توجه قرار نگرفتند. اخبار و حواشی بازی‌ها حول تیم‌های پرهوادار تهرانی و ذوب‌آهن باتجربه بوده و آبی‌های اهواز در اولین حضورشان کمتر در کانون توجه قرار داشته‌اند. این اتفاق دلخوری به حق سرمربی اهوازی‌ها را در پی داشته و پورموسوی از نگاه تبعیض‌آمیز به نماینده‌ها انتقاد کرده است.

اگرچه آبی‌های اهواز در لیگ برتر چندان تعداد هوادار درخور توجه‌ای ندارند، اما حضور آن‌ها در آسیا، قطعا همه خوزستان و ایران را به پشتیبان این تیم تبدیل می‌کند و ورزشگاه غدیر، قطعا در بازی‌های خانگی آبی‌ها پر از هوادار خواهد شد. در چنین شرایطی انتظار می‌رود به عنوان یکی از نماینده‌های ایران بیش از پیش به ستاره‌های کم نام و نشان پورموسوی توجه شود. ستاره‌هایی که هم‌ولایتی‌هایشان این روزها در دل گرد و غبار گم شده‌اند، حال آن‌ها با هر سختی‌ای که بوده سعی در حضوری آبرومندانه در آسیا دارند؛ و انتظار دارند در میان گرد و خاک حضور هیجان‌انگیز سرخابی‌ها گم نشوند.

۶ ۲  
آی اسپورت
2017-02-22 22:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
هواداران متوهم تراکتوری!
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۰۰:۳۹
امیدوارم مثل بازی هایی که میزبان پرسپولیس بودن سنگ پرت نکنن تو زمین و هوادارای رقیب رو به قصد کشتن کتک نزنن،چون فیفا و ای اف سی مثل کمیته انضباطی ما نیست که بگه داور تو گزارشش چیزی ننوشته پس اتفاقی نیفتاده!
۱ ۱
هواداران جوگیر پرسپولیسی!!
پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵، ۰۱:۲۵
حتماً اونایی هم که بازی پرسپولیس تراکتور به نیمکت تراکتور نارنجک پرتاب کردند... اون هم مقابل نماینده AFC از اهواز اومده بودند.
پرسپولیسا هم تو مخرومیت میزبانی تیم های ایرانی ها نقش داشتند.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر