فهرست
ورق برگشت، سوارز در بارسلونا ماندنی شد؟
ورق برگشت، سوارز در بارسلونا ماندنی شد؟

ورق برگشت، سوارز در بارسلونا ماندنی شد؟

آی اسپورت - رونالد کومان در همان روزهای ابتدایی حضور در بارسلونا طی تماسی کوتاه به لوییس سوارز اعلام کرد نامش در برنامه های فصل بعد جایی ندارد و مهاجم اوروگوئه ای باید به فکر انتقال به یک تیم جدید باشد. اتفاقی که همچنان رخ نداده و در روزهای اخیر شاهد عدم توافق بین این بازیکن و باشگاه بارسلونا در مورد توافق برای فسخ قرارداد بوده ایم.

در حالیکه به نظر می رسد لوییس سوارز با یوونتوس به توافق رسیده و فصل بعد در تورین توپ می زند، مشکلات دریافت پاسپورت ایتالیایی این انتقال را منتفی کرد و حالا نشریه اسپورت در گزاشی از احتمال حضور لوییس سوارز در ترکیب فصل بعد بارسلونا خبر داد.

سومین گلزن برتر تاریخ باشگاه بارسلونا در روزهای اخیر حضور کامل و فعالی در تمرینات داشته و اگرچه رونالد کومان در دیدار دوستانی مقابل ناستیچ از لوییس سوارز استفاده نکرد، اما به نظر می رسد به او اطلاع داده در صورت ماندن در نوکمپ به او نیز شانس بازی خواهد داد. سوارز مانند همیشه در تمرینات سخت کار می کند و این کافی بوده تا کومان را متقاعد کند که او می تواند یکی از بازیکنان مفید تیم باشد. این مهاجم یک سال دیگر قرارداد دارد و ممکن است بر خلاف انتظار فصل بعد نیز شاهد حضور سوارز در ترکیب بارسا باشیم.

 

 

     
آی اسپورت
2020-09-16 13:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر