فهرست
شفر در کنفرانس: هرگز تسلیم نمی‌شویم
شفر در کنفرانس: هرگز تسلیم نمی‌شویم

شفر در کنفرانس: هرگز تسلیم نمی‌شویم

آی اسپورت - وینفرد شفر سرمربی استقلال بعد از مسابقه با الهلال با حضور در نشست خبری گفت: نیمه اول بیش از حد به الهلال احترام گذاشتیم. نیمه دوم حملات بیشتری داشتیم اما تبدیل به گل نشد. باید روی زدن ضربات آخر بیشتر کار کنیم. 2-3 موقعیت گل داشتیم اما به گل تبدیل نشد. هنوز کار ما تمام نشده و الدحیل به تهران می آید و باید برنده باشیم. تمرکز ما اکنون روی دیدار با پدیده است و فشار زیادی به دلیل سفرهای زیاد تحمل می کنیم و این روزها ریکاوری به اندازه تمرین برای ما اهمیت دارد و امیدوارم دوباره به روند خوب خود باز گردیم.

هنوز شانس صعود داریم

ما هرگز تسلیم نمی شویم. الدحیل به تهران می آید و باید برنده آن مسابقه باشیم. پی در پی مسابقه داریم و باید ریکاوری کنیم. بازی بعدی ما در مشهد است و سپس بعد از ریکاوری باید برای باز بعد آماده شویم. این سفرها برای بازیکنان سخت است. ما در نیمه دوم موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم و باید روی پاس و ضربه آخر بیشتر تمرین کنیم. بله؛ ما شانس داریم و باید از شانس استفاده کنیم.

در خط حمله خوب توپ نگه نداشتیم

شیفت کردن ما در این مسابقه خوب نبود. وقتی توپ سمت راست بود، باید سریعتر به سمت راست می رفتیم و وقتی به سمت مخالف می رفت باید سریع جا به جا می شدیم. ما شانس داشتیم اما در خط حمله خوب توپ نگه نداشتیم. در 30 دقیقه اول بازی برای حریف خوب بود و بازیکنان باید بیشتر اضافه می شدند تا بیشتر موقعیت داشته باشیم اما این کار را خوب انجام ندادیم. آنها دو بازیکن کنار خط داشتند و دو بازیکن به خط هافبک اضافه می شدند. نیمه دوم وقتی یک گل عقب هستید، بیشتر ریسک می کنید. سیستم ما درست بود و شاید باید یک بازیکن را در خط هافبک استفاده می کردیم.

  ۴  
آی اسپورت
2019-04-23 22:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
عری ب لنگ
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۱۳
بیخیال با ایت ترکیب چیدن و تعویضای معرکه حتما صعود میکنی ...
سعید
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۱۶
خخخخخخ با قدرت به شکست هاتون ادامه بدین
۴
مجیدپرسپولیسی
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۳۰
العین صفر الدحیل 2 !!! شما برای صعود حتما باید چهارگل به الدحیل بزنید؟!! تیمی که نمیتونه پنجاه دقیقه به تیم ده نفره گل بزنه عمرا میتونه چهارگل به الدحیل تا دندان مسلح بزنه! قبول کنید حذف شدید و بشنید توی خونه مرحله بعد بازیها رو از پای تلویزیون ببنید!!
۵
.
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۱۷
تسلیم بشی که باید قید دلالی رو بزنی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر