فهرست
سعادتمند به خط پایان رسید؟
سعادتمند به خط پایان رسید؟

سعادتمند به خط پایان رسید؟

آی اسپورت – در استقلال هر لحظه باید منتظر یک اتفاق جدید بود. مثلاً اگر سعادتمند برود و مجیدی برگردد هیچ جای تعجبی ندارد یا اگر سعادتمند بماند و یک مربی داخلی دیگر به جز نامجومطلق بیاورد باز هم عجیب نیست؛ اسم الکس نوری هم که همیشه مطرح است حالا با کدام پول و کدام مدیریت، خدا می‌داند.

خلاصه اینکه سه‌شنبه هیئت مدیره استقلال جلسه دارد؛ هیئت مدیره‌ای که گفته می‌شود دیگر قصد حمایت از احمد سعادتمند را ندارد. اگر سعادتمند بماند مسلماً می‌گوید ما الکس نوری را می‌آوریم، اما اینکه بتواند و واقعاً بخواهد یا نه، معلوم نیست، اما اگر سعادتمند به هر دلیلی برکنار شود یا استعفا کند آن وقت معادلات عوض می‌شود. اینکه انتظار داشته باشیم یک مدیر قوی روی صندلی مدیریت استقلال بنشیند که خیلی انتظار عجیبی است، ولی به هر حال با رفتن سعادتمند شرایط برای بازگشت فرهاد مجیدی فراهم می‌شود و او شانس پیدا می‌کند. فرهاد قبلاً دوست داشت یکی مثل موسوی یا خلیل‌زاده مدیرعامل شود و قاعدتاً مانیفست ذهنی او تغییر خاصی نکرده. یادمان نرود که نامجومطلق هم قبل از آغاز لیگ قهرمانان آسیا گفته بود من با تماس فرهاد مجیدی برگشتم، اما حالا از گوشه و کنار شنیده می‌شود اگر فرهاد برگردد خسرو حیدری به عنوان دستیارش جانشین مجید نامجومطلق می‌شود. استقلال البته علاوه بر تمام مشکلات مدیریتی و بحث سرمربیگری باید فکری هم برای آنالیزور و مربی دروازه‌بان‌های خود بکند.

هیچ بعید نیست که قرارداد داخلی چند استقلالی که بسیار سنگین هم هست فسخ شود و حتی امثال قایدی، دیاباته و علی کریمی بروند. در آن صورت مسلماً مشکلات آبی‌پوشان بیشتر هم می‌شود، اما قبل از هر چیز تکلیف مدیریت و کادر فنی باید مشخص شود. بازیکنان جدید را که سرمربی نگرفته و معلوم نیست در نهایت و در لیگ بیستم چه کسی روی نیمکت می‌نشیند. به هر حال استقلال ۸ سال است که قهرمان لیگ نشده و امسال انتظارات هواداران بالاتر است البته اگر کسی برای این هوادار ارزش قائل باشد.

 

خبر ورزشی 

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-09-28 13:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
pooyan
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۱۴:۳۹
پيش فصل كه نداشتيم
ركورد عزل و نصب مربي هم دست استقلاله
خروجي ها كه معلومه
وروديها هم ...
نهايتا پنجم ميشه اين فصل
فقط تا آخر اين دوره منحل نشه خيليه
يادم رفت بدهي شفر و استرا هم هست كه احتمالا دخل استقلال رو مياره
دوستان به زيبايي هرچه تمامتر برنامه هاشونو پياده كردن
خيلي ابلهانه بود اگه كسي باور ميكرد بخاطر استرا مجيدي حذف شد
استرا كجا بود
خلاصه اين فصل استقلال
١- امتيازهاي اول فصل بخاطر نبودن مربي ميره
٢- نتايج سينوسي با مربي جديد
٣- اعتصاب
٤- تغييرات مديريتي و در نتيجه دوباره ياركشي تو باشگاه
٥- ادامه نتايج ضعيف
٦- كسر امتياز
٧- تغيير سرمربي بدليل نتايج
٨ - شكايت استرا و دوباره جو اومدن استرا
٩- فروش بازيكنهايي مثل قاعدي به بهانه بدهي و بالا كشيدن پول ترانسفر
١٠- جداشدن دياباته ميليچ بدهي عدم پرداخت
١١- باخت دربيها
١٢- اتمام فصل
اينو اسكرين شات بگيريد اخر فصل نگاه كنيد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر