فهرست
پشت پرده جذب ردی؛ آمد که فرهاد نیاید
پشت پرده جذب ردی؛ آمد که فرهاد نیاید

پشت پرده جذب ردی؛ آمد که فرهاد نیاید

آی اسپورت – لیام ردی گلری بود که توسط یک دلال (که همین حالا هم فعالیت زیادی در لیگ دارد) به استقلال قالب شد، قرارداد 160 هزار دلاری بست و حتی یک ثانیه هم بازی نکرد. در واقع طرف پولش را گرفت و به سبیل ما خندید و رفت و هیچ کس هم نپرسید چرا بازیکنی را گرفتند که حتی در جام حذفی یا بازی‌های دوستانه هم برای یک دقیقه به او بازی ندادند!

در این مورد یکی از عوامل سابق باشگاه استقلال می‌گوید: «آن سال من در باشگاه استقلال بودم و خیلی مسائل را می‌دیدم که قابل گفتن و نوشتن نیست. اصلاً قرار نبود لیام ردی در آن فصل با استقلال قرارداد ببندد و عملکرد فنی‌اش را هم هیچ‌ کس پسند نکرده بود. حتی سرمربی وقت تیم خیلی به او اعتقاد نداشت اما در حالی که تنها یک روز به پایان فصل نقل و انتقالات مانده بود ناگهان لیام ردی را به هیئت فوتبال استان تهران بردند و با او قرارداد بستند. دلیل این مسئله هم آن بود که استقلال تا روز آخر فقط یک جای خالی در لیست خود داشت و عده‌ای برای آن که فرهاد مجیدی برنگردد لیام ردی را وارد لیست کردند تا با این کار مانع بازگشت مجیدی که نزد هواداران محبوب بود، شوند.»

 

خبر ورزشی

۷ ۲  
آی اسپورت
2017-10-10 13:27:00
نظر دهید

۲ نظر
آبی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۳
حالا دروغه هناق که نیست
همون فصل که ویلیام ردی تو استقلال بود فرهاد مجیدی هم بود.
حالا اون یارو یه مزخرفی گفته آسی اسپورت خودت نباید بری یه سرچ ساده کنی؟
ببین تو صفحه مرورگر اون بالا بنویس www.google.com.....البته بعد از اینکه مشقای امشبو نوشتی
تاجی
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۰۳
خبری که تمام سایت ها پوشش خبریش دادن رو پوشش خبری نمیدی اون وقت دروغهای خبرورزشی رو تکرار می کنی ؟ خبرورزشی انگار دلش هوس دادگاه مطبوعات کرده. اینا درست نمیشن. یادته می گفتین عادل میخواد شکایت کنه. پس چی شد؟www.varzesh3.com/news/1466128
www.varzesh3.com/news/1466390
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر