فهرست
جام جهانی بدون گزارشگران ایرانی
جام جهانی بدون گزارشگران ایرانی

جام جهانی بدون گزارشگران ایرانی

آی اسپورت –  مدیر شبکه سه حامل خبر خوبی نیست. در شرایطی که تیم ملی به جام جهانی صعود کرده پورمحمدی می گوید هیچ گزارشگری را به روسیه نمی فرستد تا بخشی از هیجان گزارش جام جهانی از بین برود. خبرگزاری دانشجو از قول پورمحمدی نوشته:" بعید می‌دانم که گزارشگر ایرانی را برای گزارش مسابقه فوتبال جام جهانی اعزام کنیم چرا که در سال‌های گذشته حضور گزارشگران ایرانی در کشورهای برگزارکننده جام جهانی تأثیرگذار و موفق نبوده است و از این‌رو هیچ تصمیمی مبنی بر اعزام گزارشگران ایرانی به روسیه نداریم."

 

 

 

 

 

۱ ۴  
آی اسپورت
2018-04-22 10:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
پدرام
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۳۷
والله اگر بخواند سیانکی و این یارو 20:30 رو بفرستند همون کسی رو نفرستند بهتره
۵
خاطره بازی با العین
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۲۹
این حرف از اساس چرته حتما گزارشگران نور چشمی به این رقابتها میرن و خبرنگاران نورچشمی..یعنی رفتن به ماموریت و گرفتن دلار ۴۲۰۰تومنی..مدیران رسانه میلی از این ها می گذرن ؟؟؟هرگز همچین اتفاقی نمی افته
تازه دوروز دیگه می گن ما توافق ترسیدیم بازی ها پخش مستقیم نداره
بعد دقیقه ۹۰ می گن با تلاش به توافق رسیدیم..سادیسم بیماری مدیران رسانه میلی است
۳
ميلاد
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۲۶
فكر كنم فقط كره شمالي خبرنگار نميفرسته. شما پول نميخواهيد خرج كنيد چون گدا به دنيا امديد. البته اگر قرار به اعزام مزدك قرص خوابه كه همون بهتر بازي بدون گزارشگر پخش كنيد.
۲
حمزه
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۴۱
تمام گزارش بازیهای تیم ملی در جام جهانی قبل رو از استودیو تهران انجام میدادم.به جز ده دقیقه ابتدایی بازی اول که اونم با خش خش خش اش همراه بود.مثلا مزدک میرزایی که رفت برزیل چه کرد؟چتتا بازی ازش گزارش شنیدی.یاد بگیریم که هر خبری رفت تو سایتها بهش حمله نکنیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر