فهرست
به جا مانده از السد: خطاهای پرشمار کمال
به جا مانده از السد: خطاهای پرشمار کمال

به جا مانده از السد: خطاهای پرشمار کمال

آی اسپورت - بردهای السد مقابل پرسپولیس معمولا یک فرمول ثابت داشته است. کاشته بگیر و گل بزن. اتفاقی که در بازی رفت مرحله گروهی فصل گذشته هم رخ داد. در آن بازی شجاع خلیل‌زاده چند خطای خطرناک پشت محوطه جریمه انجام داد و در نهایت اصرار او بر این کار یک گل را برای السدی‌ها از روی ضربه ایستگاهی به دنبال داشت. در بازی هفته گذشته هم این نقش را کمال کامیابی‌نیا انجام داد. بازیکنی که چند خطای خطرناک در نزدیکی‌ محوطه مرتکب شد و آخرین ضربه به گلی تبدیل شد که امتیازات بازی را برای پرسپولیسی‌ها بر باد داد.

شجاع خلیل‌زاده در دو بازی رفت و برگشت مقابل السد در فصل گذشته ۱۱ خطا انجام داد که ۹ خطا در زمین خودی بود. آماری که با حضور بازیکنانی مانند ژاوی و بونجاح حتی حرف زدن از آن ترسناک است. تصاویری از بازی منتشر شده که خطاهای بازیکنان پرسپولیس در بازی این فصل مقابل السد را نشان می‌دهد. این بار کمال کامیابی‌نیا، نقش فصل قبل شجاع را داشت و سه خطا در موقعیت‌های خوب به السد داد. خطاهایی که هر کدام یک خطر جدی روی دروازه پرسپولیس به‌وجود آوردند.

از این ضربات ایستگاهی که پرسپولیسی‌ها تقدیم حریف خود کردند دو گل بدست آمد. یک گل را داور آفساید اعلام کرد که البته درست یا غلط بودن این تصمیم جای بحث دارد. یک گل دیگر هم در آخرین دقیقه بازی با اشتباه کمک داور بازی ثبت شد تا باز هم ضربات ایستگاهی مقابل السد کار دست شاگردان برانکو بدهد.

شجاع خلیل‌زاده، این بار با دقت‌تر از فصل قبل بازی کرد و فقط یک خطا در یک سوم دفاعی خودی انجام داد. سهم نادری و شیری هم یک خطا بود و کمال کامیابی‌نیا، به تنهایی به اندازه مجموع این سه نفر نزدیک محوطه خودی خطا کرد! در جریان بازی، یک بار هم در محوطه جریمه پرسپولیس توپ به دست کمال خورد و او می‌توانست بیش از این، تیمش را به دردسر بیندازد. مشخص نیست چه زمانی قرار است اینطور گل خوردن، مایه عبرت پرسپولیسی‌ها شود و آنها را توجیه کند که در بازی مقابل این السد کمتر و دورتر از محوطه جریمه خطا کنند.

  ۱  
آی اسپورت
2019-03-16 17:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Reza
شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۴۳
کمال بدجوری افت کرده بجز خطا کردن کاری دیگه بلد نیست اون جنگندگی پارسال رو ندارد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر