فهرست
دکه آنلاین: ترک طور!
دکه آنلاین: ترک طور!

دکه آنلاین: ترک طور!

آی اسپورت – خبر ورزشی با اشاره به اتفاقات عجیب و غریبی که طی چند روز گذشته در فوتبال کشورمان افتاده از تیتر شهرهرت استفاده کرده. این روزنامه جزئیات محرومیت تراکتورسازی را هم بررسی کرده و مصاحبه با مرحوم حسن جوهرچی را هم روی جلد برده است. خروج کی روش از ایران بعد از شایعه توافق او با الجزایر هم جزو تیترهای این روزنامه است.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 16 بهمن

پر شرها تیتری است که روزنامه گل برای حواشی 24 ساعت گذشته تراکتور انتخاب کرده. این روزنامه خبر داده که عالیشاه و نوراللهی در آخرین تمرین تراکتور، در ترکیب تیمی بوده اند که قرار است فردا جلوی پرسپولیس بازی کند اما با این اتفاقاتی که افتاده کادر فنی برای بازی دادن به نفرات جدیدش، تردید دارد. حضور احتمالی روزبه چشمی در پیکان هم روی جلد گل دیده می شود.

روزنامه گل
روزنامه گل 16 بهمن

پیروزی مدعی شده کسر 8 امتیاز از تراکتورسازی قطعی است و مسئولان این تیم نباید فرافکنی کنند. این روزنامه به این نکته هم اشاره کرده که دست های پشت پرده ای که از نظر تراکتور به دنبال قهرمانی پرسپولیس بود، حالا از آستین فیفا بیرون آمده و باعث محرومیت این تیم شده است. پیروزی خبر داده اگر نفرات جدید تراکتور در ترکیب بازی فردا با پرسپولیس باشند، این تیم از تراکتورسازی شکایت خواهد کرد.

روزنامه پیروزی
پیروزی 16 بهمن

همشهری ورزشی از تیتر ترک طور برای حکم محرومیت تراکتورسازی استفاده کرده. توافق کی روش با الجزایر، قرارداد جپاروف با سپاهان و جلوگیری از حضور تیم کشتی آزاد امریکا در ایران هم از دیگر تیترهای این روزنامه است.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 16 بهمن

     
آی اسپورت
2017-02-04 08:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر