فهرست
این شد استقلال
این شد استقلال

این شد استقلال

استقلال بازی را عالی شروع کرد. از همان دقایق اول کاملاً مشخص بود که مهدی قایدی می‌خواهد پوست دفاع الاهلی را بِکَند. او چند بار از سد مدافعان حریف گذشت و چراغ اول را هم روشن کرد تا بعد از آن علی کریمی خیال استقلالی‌ها را راحت‌تر کند. شاید اگر گل دیاباته آفساید نبود (که انگار کمی بود) کلک الاهلی در همان نیمه اول کنده می‌شد، اما به هر حال شاگردان نامجومطلق که به مراتب بهتر از بازی با الشرطه کار کرده بودند، با دستی پر به رختکن رفتند تا استقلالی‌ها دیگر دنبال شمارش کارت‌های زرد و قرمز نباشند.

حتی روی گل دیاباته هم نقش برجسته قایدی را می‌شد دید. پاس پشت پای او فوق‌العاده بود و البته دیاباته مثل نیمه اول ضربه سر قشنگی زد. استقلال که حالا با سه مهاجم بازی می‌کرد، مزد ارنج هجومی‌اش را هم گرفت، چون نامجومطلق تقریباً از تمام عناصر هجومی خود استفاده کرده بود. البته در جریان بازی وریا دچار کشیدگی عضله شد و میلیچ هم کارت دوم را گرفت تا بازی با الهلال را از دست بدهد و طبعاً این مسئله به ضرر استقلال می‌شود، اما به هر حال دیشب یک استقلالِ واقعی را دیدیم. تیمی که مثل نیمه اول دربی و نیمه دوم بازی با تراکتور هوادارانش را از تماشای یک فوتبال جذاب و دیدنی سیراب کرد.

استقلال بعد از گل سوم بازی را اداره کرد و حتی نامجومطلق از شاگردانش می‌خواست خودشان را به زمین بیندازند! بازی در نیم‌ساعت آخر اصلاً چنگی به دل نزد، اما همانی بود که استقلال می‌خواست. نماینده کشورمان بالاخره در آسیا برنده شد و خوب هم برنده شد. 

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-09-25 07:58:00
نظر دهید

۱ نظر
متخصص عاسیا
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۵:۲۹
حتی نامجومطلق از شاگردانش می‌خواست خودشان را به زمین بیندازند!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر