فهرست
پتربورو مدعی شد؛ بهترین نمایش فصل تفضلی
پتربورو مدعی شد؛ بهترین نمایش فصل تفضلی

پتربورو مدعی شد؛ بهترین نمایش فصل تفضلی

آی اسپورت - پتربورو با رایان تفضلی، بعد از یکی دو باخت، دوباره به روزهای درخشان ابتدای فصل برگشت و موفق شد اسکانتورپ‌یونایتد را با نتیجه 2 بر صفر شکست بدهد. این بازی در گلن فورد پارک- ورزشگاه خانگی اسکانتورپ‌یونایتد- با حضور 4566 تماشاگر برگزار شد و پتربورو با گل‌های مت گودن در دقایق 51 و 58 میزبان خود را از پیش رو برداشت.

رایان تفضلی در این بازی، 90 دقیقه در زمین حضور داشت و یکی از بهترین نمایش‌های چند هفته اخیر خود را ارائه داد. تفضلی که این فصل یک گل وارد دروازه دانکستر کرده، روی هم 13 بار برای پتربورو بازی کرده و 1126 دقیقه در زمین حضور داشته. آماری خوب برای این مدافع که هنوز توسط کارلوس کی‌روش به اردوی تیم ملی ایران دعوت نشده است.

پتربورو با این برد 27 امتیازی شد تا به رده دوم جدول صعود کند. پورتسموث از 13 بازی 30 امتیاز کسب کرده و در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد. تیم سوم، بارنزلی است که 12 بازی انجام داده و 25 امتیاز اندوخته. به نظر می‌رسد رقابت اصلی برای صعود به چمپیونشیپ میان پورتسموث، پتربورو و بارنزلی خواهد بود. تیم‌های اول و دوم مستقیم به چمپیونشیپ می‌روند و تیم‌های سوم تا ششم هم به پلی‌اف صعود می‌کنند تا بخت خود را برای حضور در یک سطح بالاتر بیازمایند.

     
آی اسپورت
2018-10-15 23:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر