فهرست
ربروف: ناامید به خانه برمی‌گردم
ربروف: ناامید به خانه برمی‌گردم

ربروف: ناامید به خانه برمی‌گردم

آی‌اسپورت- سرگئی ربروف در پایان بازی با پرسپولیس در نشست خبری شرکت کرد. صحبت‌های سرمربی شکست خورده الاهلی را می‌خوانید:

کاملا از این نتیجه مایوس شدم. نتیجه پایانی خیلی تلخ بود و انتظار آن را نداشتم. در حال حاضر چاره‌ای جز تمرکز روی لیگ نداریم و اکنون باید به خانه بازگردیم و به اشتباهاتمان در عملکرد فنی و آنالیز فکر کنیم.  اکنون زمانی برای یاس و ناامیدی نداری و کارمان از فردا آغاز می‌شود و این لحظات را پشت سر خواهیم گذاشت. من از این نتیجه ناراحت هستم و باید آنالیز کنیم که چرا این چنین ناکام ماندیم. اگرچه هر کدام اشتباهاتی داشتیم اما در نهایت این تیم است که مقابل این ناکامی مسئول است.

۵ ۹  
آی اسپورت
2017-09-12 22:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
جاوید باد تاج قهرمان÷
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۰۴
بدبختها به دام عربستانیها افتادید. اونها کشوندنتون به نیمهنهایی که الهلال تیکه پارتون کنه. به خدا مضحکه میشید. این بازی رو که فقط به خاطر حماقتهای مربیشون بردید در بازی رفت که بازیکنهای اصلیش رو کشید بیرون امروزم که کلیشون رو بازی نداد. خیلی ترسو هست رفت دو گل زد بازی رو به بیخیالی زد و پیش برده خودش رو حساب کرد امروزم اومده بود با یه مساوی 0 0 یا 1 1 صعود کنه اما دقیقه 82 بد وقتی پنالتی دادن. حالا اینها به کنار چه خاکی به سرتون میگیرید بازی با الهلال؟ نکنه باورتون شده دو بازی باش مساوی کردید؟ اون دو بازی که الهلال اول بود و فقط مدارا میکرد آخرشم اول صعود کرد اما اینجا حذفی هست فکر نکنم خیال داشته باشید الهلال رو حذف کنید. تازه این الهلال نسبت به الهلال گروهی خیلی قویتر شده و حتمن به فناتون میده. حالا خواهیم دید
فقط تاج عشقم..
۶ ۶
گامباماشیما
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۲۱
آقا بدون شوخی میگم، یه روانپزشک برو.
من معمولا دلم واسه هوادار رقیب نمیسوزه منتها واسه تو سوخت.
اس مال
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۲۸
هیچ لذتی فراتر از سوزش و جلز و ولز کردن موجودات حقیری مثل تو نیست! بسوز که از سوختنت لذت میبریم...
در ضمن در دنیای واقعی دوستان استقلالی از دم خوشحال بودن از برد پرسپولیس جلوی تیم عربستانی...
منظور اینکه نخاله هایی مثل این قرار نیست کلیت دوستان استقلالی رو زیر سوال ببرن...
مصی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۳۶
پماد سوختگی کالاندولا پودر بچه فیروز کرم سوختگی عش ودر پایان یخ فروشی اکبر آقا رو واسه امشبت توصیه میکنم
حالت خوبه؟؟؟
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۰۴
یکم برو آرامبخش بخور ، ضمنا یادت باشه اونی که مضحکه شد تیم مضحک داچعلی شما بود! چشمهاتو خوب باز کن تا معنی بازی واقعی رو ببینی مقابل الهلال ! زیاد هم حرص نخور !!! عزت زیاد !!!
ع ع ب
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۳۵
... عزیز از سال 84 تا 92 یه بنده خدایی بود که کلا کشور رو به لجن کشید و نابود کرد !! این بنده خدا تو تمام عمرش فقط یه حرف درست زد و اون این بود که آب رو بریز همونجا که می سوزه !!! حالا من هم توجه شما رو به این فرمایش گهربار الف.نون جلب می کنم و تقاضا می کنم شما هم آب رو بریز همونجایی که سوخته !!!
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۵۲
اوه اوه اوه....اینجارو....فقط کپسول آتش نشانی برای تو افاقه می کنه
البته نه از راه درستش ، از راه غلطش..!
حرف حساب
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۴۷
با اجازه از آقا پوریا و شقایق خانم و باقی عشق کیروشی های آی اسپرت و البته جناب کیروشی پور اعظم! اگه ناراحت و عصبی نمیشید بگم که ما هواداران بیشمار پرسپولیس این قول رو از طرف پروفسور (برانکو) میدیم که درصورت تمایل و درخواست کیروش برانکو حاضره شیوه های مختلف بازگشت به بازی و پلن های B رو (10 نفره و 11 نفره) به کیروش آموزش بده! با شناختی که ما از برانکو داریم (اهل عقده بازی و کینه و نفرت نیست!!) مطمئنیم درخواست کیروش رو رد نمیکنه و فروتنانه دانش و تجربه خودش رو به خاطر تیم ملی در اختیارش قرار میده!
کیوان
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۵۴
لاااااااااااااااااااااااااایک ، عالی بود
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر