فهرست
کی‌روش در فیس‌بوک: اقتدار وجود ندارد
کی‌روش در فیس‌بوک: اقتدار وجود ندارد

کی‌روش در فیس‌بوک: اقتدار وجود ندارد

آی‌اسپورت- درحالی که شایعات درباره استعفای کی‌روش شنیده می‌شد سرمربی تیم ملی با قرار دادن پیامی در صفحه شخصی فیس‌بوکش این استعفا را تایید کرد. در پیام کی‌روش آمده:

بعد از جلسه‌ با رئیس فدراسیون فوتبال ایران که 5 ساعت به طول انجامید، من نامه استعفایم را از سمت سرمربی‌گری تیم ملی ایران تقدیم ایشان کردم. این تصمیم در شرایطی گرفته شد که بعد از این نشست به این نتیجه رسیدیم که هیچگونه شرایطی برای ادامه طرح آماده‌سازی جام جهانی وجود نداشته و مخالفت‌های همیشگی توسط سرمربیان باشگاه‌ها با برنامه‌های فدراسیون و سرمربی تیم ملی وجود دارد. بعد از گذراندن یک سال و قرار گرفتن در رتبه اول مرحله گروهی مرحله مقدماتی جام جهانی و قرار گرفتن نام ایران در رتبه اول رده‌بندی فیفا در آسیا، رئیس فدراسیون هم تایید کرد نه اقتدار و نه شرایط لازم برای اجرای طرح آماده‌سازی تیم ملی وجود ندارد.

۱۰ ۲۵  
آی اسپورت
2017-01-07 23:49:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۲۵ نظر
امید۲۲
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۱۰
لطفا این کامنت رو مطالعه بفرمایید و بی طرفانه برای عموم مخاطبان خود نشر دهید...
.
وقتی اسم لمپن میاد نا خودآگاه یاد کلاه مخملی ها و داش مشدی ها و قمه کشهای دهه پنجاه که توی فیلم و سریالها دیدیم میفتیم یا تصویر یه جاهل با خط چاقو های توی صورتش و خالکوبی اسم مادر رو ساعدش توی ذهنمون نقش میبنده،
لمپن توی معنی لغوی که ریشه آلمانی داره یعنی ‌طبقه‌ای از جامعه که در تولید نقشی نداره و در حاشیه اجتماع از راه‌های مشکوک مثل گدایی و واسطه‌گری و کلاهبرداری امرار معاش میکنه، توی ایران معاصر معمولا لمپن به فردی گفته میشه که دارای ادبیات نامناسب و زنندس و ادعا داره که هر کسی که با ما نیست از ما نیست و دیگری دشمن ماست، دشمنی که باید نابود بشه،
طبق تعاریف جدید و قدیم و اصل واژه لمپن، هیچ کسی توی جامعه امروز ما به اندازه سرمربی چشم رنگی و کراوات زده تیم ملی ما یعنی کارلوس کیروش به این کلمه معنای حقیقی نمیده، کسی که منتقدانش رو مار و عقرب و افعی خطاب میکنه و هرکسی که از اون و برنامه هاش کوچکترین انتقادی کرد به وطن فروشی و خیانت و سنگ اندازی در راه موفقیت تیم ملی محکوم میکنه و با یه بیانیه پوپولیستی پاسخ منتقد یا منتقدانش رو میده
کیروش با تلفیقی از پوپولییسم و لمپنیسم به نبرد منتقدانش میره و یکی از حربه های رقابتی که داره علاوه بر بیانیه های طویل و‌پرتعداد، استعفاهای گاه و بیگاه اون برای گرفتن اختیارات و امتیازات بیشتره،
جناب کیروش با همین فرمون جلو برن به زودی امتیاز خرید و فروش چاه های نفت مسجد سلیمان و سومار هم مال خودش میکنه و اختیار زندگی شخصی سران فدارسیون هم به صورت رسمی به دست میاره هرکسی هم انتقادی بکنه و حرفی بزنه گودزیلاس و میخواد ایران و ایرانی رو بخوره .
.
حرف حساب
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۰۰
آدم هوچی گر تر از این کیروش ندیدم! حتی احمدی نژاد و فتح الله زاده هم باید بیان پیش کیروش شاگردی کنند! بهانه ای بهتر از انتقاد به یک اردوی نصفه نیمه بدون بازیکنان لژیونر و بازی تدارکاتی پیدا نکردی؟؟ چی شده؟ باز پولت عقب افتاده؟ دیگه تو این شش سال شناختیمت جناب لمپن!
پزسپولیس واقعی
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۰۹
برانکو مصاحبه ای با رسانه ها میکنه ، بلافاصله نود دعوت میشه تا حرفهایش را تکرار کند.
نبض ورزش با دعوت از آقایان ذوالفقارنسب و حاج رضایی و تماس تلفنی با آقای مایلی کهن به جریانات پیش آمده دامن می زند.
ورزش و مردم مجددا با تماس گرفتن با آقای مایلی کهن به توهین به سرمربی تیم ملی ادامه می دهد.
فضای مجازی هم که الی ماشالله ....
در چنین موقعییتی که تیم ملی فراموش شده چکار باید کرد.

برانکو سالهاست می شناسیمش ، به رخ کشیدن تحصیلات و عناوینی که بدست آوردن در این شرائط ؛ به چه دلیل بود.
کاش صبر می کرد پرسپولیس را قهرمان ایران و نفر اول آسیا می کرد بعد !؟.

چرا احساسات را کنار نمی گذارید. باز هم می گویم بعد از رفتن ولاسکو کسی اومد جاش بهتر از اون.

بودن امثال ولاسکو و کی روش تبلیغات بهتری برای ماست تا هزینه کردن در همایشهای آن جنانی یا حضور در سوریه و عراق و یمن.
می خواهیم بگوییم کشور خوبی هستیم خوب
یک راهش حضور افراد نامی در ایران است.
۴
فرزاد مهریار
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۲۳
کارلوس عزیز ؛ با قدرت بمان و کار نیمه تمام را به اتمام برسان...فقط امیدوارم بهایی که برای ماندنت می خواهی ، نابودی رؤیا های چند میلیون هوادار پرسپولیس نباشد . خودت بارها گفتی و چه زیبا گفتی : الان زمان اتحاد است . و بهتر از همه می دانی که اتحاد میسر نمی شود مگر با کوتاه آمدن طرفین از خواسته های حداکثری خود به نفع منافع و مصالح مشترک . پس تن به مصالحه بده و بدان با اتحاد تو و برانکو رویای شیرین قهرمانی پرسپولیس و صعود تیم ملی هر دو محقق خواهد شد...
Mahdi
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۲۸
نمیدونم چرا به كفشمم نیست كه خداحافظی كرد حضورش برای فوتبال ما هیچ دستاوردی نداشت ما توجام جهانی ٢٠٠٦ هم دو باخت و یك مساوی دادیم تو ٢٠١٤ هم همینطور. تو ملتهای ٢٠١١ تو یك چهارم باختیم تو ٢٠١٥ هم همینطور پس كیروش كمكی به قوتبالمون نكرده خودمونو گول نزنیم تو این مدت هم تمام افتخارش یك هیچ باختن به آرژانتین بوده.
جيم
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۰۶
بخاطريكه ضرب المثل معروفي وجود داره كه ميگه حماقت عمق ندارد ... بله برادر من
حرف حساب
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۱۲
جناب جیم، داستان آن پادشاه و خیاط زرنگه که پادشاه رو لخت فرستادن بیرون و فقط یک بچه گفت شاه لخته! در حالیکه دیگران به به و چه چه میکردند! حالا شما فرض کن ما احمق شما دانا! خوش باش با این افتخارات دوران کیروش!!
۵
رضا
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۴۱
جناب حرف حساب بالاخره که کیروش میره حالا یا الان یا در آینده. اون موقع هست که باید دید پادشاهه لخت بود یا نبود الان که کاری نداره انتقاد کردن خوب بتازید. شب دراز است و قلندر بیدار
۴
حرف حساب
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۴۰
آقا رضا بالاخره که کیروش باید بره الان نه بعد از جام جهانی 2018! انتظار ندارید که مادام العمر مربی تیم ملی باشه! یه جوری صحبت میکنید که انگار ما هیچ دوران باشکوهی تو فوتبالمون نداشتیم؟! این کیروش بوده که ما رو برای اولین بار تو تاریخ فوتبالمون برده جام جهانی!
Masoud
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۳۷
#میخوام_دنیا_نباشه_اگه_کیروش_نباشه
داود
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۰۰
فرض کنید برانکو اعتراض نمیکرد و اردوی تیم ملی با حضور بازیکنان پرسپولیس انجام میشد. بدون لژیونرها بدون بازی تدارکاتی (البته اگه بازی با کارگرای آفریقایی دبی رو بازی تدارکاتی حساب نکنید!)، و تمرینات تیم ملی میرفت تا بیست و سوم اسفند (طبق برنامه کیروش و فدراسیون)! خوب، چقدر وضعیت با الان فرق داشت؟ یعنی ما با این اردو یک گام بزرگ در جهت آماده سازی تیم ملی برای اون موقع برداشته بودیم؟ حالا که این اردو با 7 تا بازیکن کمتر با همان کیفیت برگزار شد چی از دست دادیم؟؟ هیچی! پس کیروش فقط از این ناراحته که چرا کسی بهش گفته بالای چشمت ابروست! یعنی تیم ملی برای این آقا یک بهانه است! کیروش هیچجا نمیره! چون 1- کجا از اینجا بهتر؟ مخصوصا از لحاظ مالی و شرایط کاری و مرخصی! 2- با این گروه آسان کارش برای حضور در جام جهانی راحته حتی راحتتر از پرتغال با رونالدو 3- میدونه فدراسیون مخالفت میکنه چون هیچ گزینه جایگزینی نداره. جانشینی برانکو از اون حرفهای مسخره و خنده داره!! 4- اصلا کیروش پیشنهادی نداره! تو این چند سال هم گینه و گابن خواستارش بودند! پس این هوچی گری ها فقط برای اینه که حرف خودش رو به کرسی بنشونه و دیگه کسی بهش نگه بالای چشمت ابروست!
۸
ایمان
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۰۳
چرا آی اسپورت مطالب منو نمیذاره من به چه کسی توهین کردم؟
تو همین صفحه عده ای نمک نشناس به کی روش میگن لمپن و شما نشون میدید پس بی زحمت واسه منم بذارید
و اما جواب
آقای امید 22 و حرف حساب! لمپن برانکوی شماست. آدمی که فهمید قهرمان نمیشه فرار رو به جلو گذاشت. لمپن برانکوی شماست که گفت با سوریه جنگ زده مساوی کردید! حاشا به غیرت شما که ایران مباد ولی پرسپولیس باد! درسته؟ فقط قرمزته ایران و تیم ملی کیلو چنده؟ درسته؟
حرف حساب
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۱۹
برانکو فهمید قهرمان نمیشه و فرار رو به جلو کرد؟؟!! من دیگه چیزی نمیگم! فقط آفرین به غیرت شما که یک نفر از اون سر دنیا میاد و پول من و تو رو به جیب میزنه و به همه توهین میکنه و تیم ملی رو بهانه تسویه حسابهای شخصیش قرار میده!!
۹
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۵۱
برانکو از جوادیه اومده ؟؟؟!!
۱
حرف حساب
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۴۵
نه اون هم از اون ور دنیا اومده! ولی به گواه اکثر مردم و کارشناسان شخصیت محترمی داره! نه توهین میکنه نه حرف زور میزنه! اینکه امثال کیروش اینطور آشفته شدند به خاطر اینه که تحمل یک انتقاد رو هم نداشتند! مگه خود کیروش نبود که مسئول عدم موفقیت احتمالی تیم ملی رو برانکو میدانست؟ برانکو در قبالش چه عکس العملی نشان داد؟ اینطور مسخره بازی و ننه من غریبم درآورد؟؟
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۵۳
خطاب به حرف حساب
آقاجان
یعنی متوجه نشدی برانکو این اردوی پنج روزه را بهانه کرد تا جمله ی اول فصل کی روش را تلافی کند.
واقعا فکر میکنید برانکو فقط یک اعتراض ساده کرد.

اتفاقا برانکو محبوب شده بود چون همیشه سرش به کار و کار و کار گرم بود
الان که خود و تیمش و تیم ملی را با کمک هواداران جوانش به حاشیه برد شد مثل دیگران
مثل من مثل تو
بهانه و بهانه بهانه
داود
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۰۶
و دلیل 5 که یادم رفت: اخیرا شنیده شده پرداخت جناب کیروش عقب افتاده و تجربه نشان داده در این مواقع کیروش زمین و زمان و ترک لای دیوار رو هم بهانه پیشرفت تیم ملی میکنه! من که موضوع رو گفتم امیدوارم تاج و عابدینی هم گرفته باشند!!
۴
امید
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۲۷
کیروش یک آدم پست پلید سلطه گر استعمارگر است و باید گورش را گم کند. دیگر هرچقدر توهین کرده کافی است. یا با عذرخواهی برمی گردد یا گورش را گم میکنه. مرتیکه عقده ای لجباز احمق. میخواد با رعب و وحشت و خفقان در دهن همه را ببنده. اون روز هم که سریع رئیس کمیته انضباطی برانکو را احضار کرد بخاطر تماس همین مرتیکه احمق بود. بعدش دیدند که از این خبرها نیست. خدا را شکر. من فکر کنم فدراسیون استعفای کیروش را قبول کنه. وقتی کفاشیان کیروش را آورد مطمئن باشید تاج میتونه حداقل یکی در سطح کیروش را بیاره.
۱ ۲
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۲۵
کی روش آدم پست پلید و سلطه گری است !!!!!؟؟؟؟؟

با این ادبیات شما و ما
کسی که باید بالاسر من و شما باشه باید به من و شما بخوره دیگه!!
همه چی مون باید به همه چی مون بیاد !

ما دیگه از کجا اومدیم !!؟؟
۴
رضا
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۸:۵۴
این سطح حماقت باور نکردنیه، آدمو یاد یه سری حرفا میندازه که همیشه به‌ پدر مادرا گفته میشه البته پدر مادر هایی که ۶۰ سال به بالا هستن و نمیدونن جواب سوالی که یه عمره میشنون رو چی بدن، شاید جوابشون باید این باشه سطح حماقت بعضی افراد حد نداره.
۳
محمد
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۵۱
مشكل لنگي ها اينه كه تازه كروش رو شناختند ... چرا زماني كه همين مسخره بازيها رو سر قلعه نوعي و بازيكنان استقلال در مي آورد و يا زماني كه رحمتي رو از تيم ملي كنار گذاشت همه تون خفه خون مي گرفتيد ؟؟؟!!!!
۳ ۱
ایمان
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۴۵
آقا محمد از همه فاجعه آمیز تر اینکه برانکو مثلا پروفسور گفت با سوریه جنگ زده مساوی کردید هیچ کس صداش در نیومد!!! اصلا کسی به ابعاد این حرف نپرداخت که هیچ، تازه فهمیدیم یک عده پرسپولیس براشون از وطن و ناموس شان بالاتره
۳
امید
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۵۴
تاج قند توی دلش آب شده. مثل اینکه نشانه های پذیرش استعفا را داریم می بینیم
۱
soltan
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۰۸
تف به غیرت اونایی که رنگ رو به تیم ملی ترجییح میدم ! اگه ایران نباشه دیگه رنگی وجود نداره !
۳
آبتین
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۳۶
شماها صد در صد هم پرسپولیسی هستین هم طزفدار برانکو. چون هر کسی هر توهینی به کیروش کرده رو چاپ کردین و کامنت من رو که هیچ توهینی نداشت و حمایت از کیروش بود رو نذاشتید. کاملا واضحهه اصحاب رسانه چیکار میکنن.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر