فهرست
فتاحی: قانون ۵۰-۵۰ سال‌هاست اجرا می‌شود
فتاحی: قانون ۵۰-۵۰ سال‌هاست اجرا می‌شود

فتاحی: قانون ۵۰-۵۰ سال‌هاست اجرا می‌شود

آی اسپورت – ماجرای تقسیم مساوی ظرفیت ورزشگاه نقش جهان بین هواداران دو تیم سپاهان و پرسپولیس حاشیه‌ساز شده است. به نظر می‌رسید در این بازی قانون 90 به 10 اجرا شود اما سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ خبر از اجرای قانون 50 – 50 داد که با اعتراض سپاهان و هوادارانش مواجه شد. فتاحی شب گذشته در یک گفتگوی تلویزیونی در این باره توضیحاتی داد:

- از وقتی جام حذفی به صورت تک بازی انجام می شود، این آیین نامه نوشته شده است. حتی آیین نامه سال ۹۶ یکسری اصلاحات داشته و به باشگاه‌ها ابلاغ شده است. برای اولین بار نیست که چنین این اتفاقی می افتد و در ۲ سال اخیر این آیین نامه در حال اجراست.

- تماشاگران به صورت ۵۰-۵۰ تقسیم می شوند، اما درآمد بلیت فروشی به میزبان می‌رسد. در بازی سپیدرود-پرسپولیس حدود ۲۰ درصد از تماشاگران پرسپولیس به ورزشگاه آمده بودند و دیگر کسی نبود که در سکوهای آنها بنشیند، به همین خاطر سکوها را در اختیار میزبان قرار دادیم. در بازی استقلال و صنعت نفت، در مجموع ۲۰، ۳۰ نفر از همراهان استقلال روی سکو بودند و هیچ کس برای تشویق این تیم نیامده بود. به همین خاطر سکوها به میزبان رسید. حتی در لیگ برتر هم دیدید که تماشاگران پرسپولیس به ورزشگاه یادگار نرفتند و همه سکوها به تبریزی‌ها رسید.

- در این بازی هم ما سکوها را ۵۰-۵۰ می کنیم و اگر پرسپولیسی ها نتوانستند بخش خود را پر کنند، اجازه می دهیم سپاهانی ها ظرفیت بیشتری را داشته باشند. آقای تابش، مدیرعامل سپاهان نامه زده، اما ما آیین نامه را برایشان می فرستیم. بازهم تاکید می کنم این تصمیم فقط مربوط به این بازی نیست.

۲ ۲  
آی اسپورت
2019-05-19 12:58:00
نظر دهید

۲ نظر
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۴۲
سعید جون توضیح نده داداش. همینه که هست. از همه چی استفاده میکنیم برای درو کردن همه جام ها. دم سازمان لیگو وزارتو عراقچی معاون وزیر امور خارجه گرم که پشتمون بودن در راه پاره کردن هرچی کیسه کشو سپاهانیه :)
پرسپولیسیا زود مخصوصا اصفهانیا زود باید بریم استادیومو پر کنیم که سپاهانیا ۱۰ درصد هم از ورزشگاه گیرشون نیاد. پارتون میکنیم هم از توی زمین هم از بیرون زمین :) حالا برید خودتونو جر بدید :) پرسپولیس ایرانیم حالا حالا قهرمانیم.
.
يكشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۰۸
تو کرمان بازی تراکتور مس هم 50 50 بود. مدیران سپاهان هم اینو خوب میدونن و حتی قلیچ خانی تایید کرده بود که با اعتراض هواداراشون حالا اومده زِر میزنه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر