فهرست
پاس‌های طلایی بیرو؛ متفاوت‌ترین شماره یک آسیا!
پاس‌های طلایی بیرو؛ متفاوت‌ترین شماره یک آسیا!

پاس‌های طلایی بیرو؛ متفاوت‌ترین شماره یک آسیا!

آی اسپورت - دفاع پرتعداد سپیدرود و روز بد مهاجمان پرسپولیس، گل زدن را برای شاگردان برانکو سخت کرده بود. اتفاقی که منجر شد پروفسور راه‌های مختلفی را برای باز کردن گره دفاعی حریف به کار ببرد. از سانترهای بازیکنان کناری تا شوت‌های پرتعداد. در این مسابقه پرسپولیس یک راه ساده و سریع هم در دستور کار داشت. آن هم شروع مجددهای بیرانوند بود که مدت‌ها دروازه‌بان پرسپولیس از این توانایی‌اش کمتر استفاده می‌کرد. ولی در این بازی حسابی در خلق موقعیت‌های پرسپولیس تاثیرگذار بود. مانند دو تک به تکی که برای منشا و علیپور ساخت و در عرض ۴ و ۵ ثانیه مهاجمان این تیم را در موقعیتی عالی قرار می‌داد.

شروع مجددهای بیرانوند به قدری برای سپیدرودی‌ها دردسرساز شده بود که آن‌ها مانند تصویر زیر چندتایی به سمت دروازه‌بان پرسپولیس حمله می‌بردند تا از شروع سریع او جلوگیری کنند.

1
1

بیرانوند سریعا توپی که به بیرون رفته بود را به نزدیکی محوطه جریمه حریف فرستاد. جایی که علی علیپور انتظارش را می‌کشید. با این حرکت بیراوند، در عرض ۵ ثانیه موقعیتی عالی نصیب پرسپولیس شد.

2
2

3
3

فقط ۴ ثانیه طول کشید از زمانی که توپ به دست بیرانوند خورد تا لحظه تک به تک منشا با دروازه‌بان حریف.

4
4

5
5

6
6

بیرانوند توپ را به منشا داد، منشا با یک پاس ساده به نعمتی سپرد و سیامک هم با شوتی تماشایی دروازه‌بان حریف را وادار کرد با شیرجه توپ را از زیر طاق بیرون بکشد. حمله‌ای که ده ثانیه طول کشید و شروع سریع بیرانوند باعث ایجاد این موقعیت طلایی شد.

7
7

8
8

نود

۱۲ ۱  
آی اسپورت
2018-09-24 01:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۰۵:۳۱
یه تیمی هم هست دروازه بانش چلاق ولی بهش میگن عقاب:)))
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر