فهرست
زیدان پس از شکست لگانس؛ حالا نوبت اتلتیکو است
زیدان پس از شکست لگانس؛ حالا نوبت اتلتیکو است

زیدان پس از شکست لگانس؛ حالا نوبت اتلتیکو است

 

آی اسپورت- رئال امشب با برتری در زمین لگانس توانست چهارمین برد متوالی خود را جشن بگیرد و تا رده سوم لالیگا صعود کند. رئال در ادامه روند رو به رشد خود در سال 2018، امشب لگانس را در دیداری معوقه 1-3 شکست داد و فاصله با بارسلونا حالا به 14 امتیاز کاهش یافته است. کهکشانی‌ها ابتدا یک گل دریافت کردند ولی در ادامه موفق به جبران شدند.

زیدان در پایان بازی گفت: «خیلی زود گل خوردیم ولی اتفاق خاصی نبود. می‌دانستیم که قدرت جبران داریم. این پیروزی که چهارمین برد متوالی بود، اهمیت زیادی برای ما داشت. حالا تیم سوم جدول هستیم و فاصله با رقبا کمتر شده است. می‌توانم بگویم که هفته خوبی را پشت سر گذاشتیم. چه از حیث گلزنی و چه از حیث نتیجه‌گیری موفق بودیم. اکنون اعتماد به نفس ما بیشتر شده و پس از دریافت گل خیلی زود به بازی بر می‌گردیم. باید به همین روند ادامه دهیم تا با گذر از اتلتیکو، به جایگاه دوم برسیم.»

آسنسیو و لوکاس: «هر دو از همان ابتدا برای من بازیکنان مهمی بودند. به خاطر لوکاس بسیار خوشحالم و او شایسته فیکس بازی کردن است چون همیشه می‌جنگد و در حال مبارزه است. آسنسیو هم بازی بسیار خوبی انجام داد و کوواچیچ که در این فصل خیلی زیاد بازی نکرده نیز بی نظیر بود. در مجموع از همه چیز راضی هستم. پس از پشت سر گذاشتن هفته‌هایی دشوار، حالا همه چیز خوب پیش می‌رود.»

 نیمکت نشینی دوباره بیل: « از گرت راضی هستم. باید مراقب او بود و به وی زمان داد تا رفته رفته به روزهای اوجش برگردد. بازی‌های زیادی باقی مانده و باید دید در ادامه کار، شرایط او چگونه خواهد بود. از نظر من، همه بازیکنان مهم هستند و همگی باید انگیزه خود را در بالاترین سطح نگاه دارند. من روی تک تک بازیکنانم حساب کرده‌ام.»

ورزش سه

 

۱    
آی اسپورت
2018-02-22 00:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر