فهرست
روزبه چشمی در یک قدمی ترابزون اسپور
روزبه چشمی در یک قدمی ترابزون اسپور

روزبه چشمی در یک قدمی ترابزون اسپور

آي‌اسپورت- بعد از درخشش خوب سید مجید حسینی در ترکیب ترابزون، این تیم ترکیه‌ای به دنبال یک مدافع دیگر ایرانی است و به همین خاطر روزبه چشمی را مدنظر قرار داده است که قراردادش با استقلال در پایان فصل به پایان می‌رسد. نماینده‌های باشگاه ترابزون بازی استقلال و شاهین را دیدند تا عملکرد روزبه چشمی را زیر نظر بگیرند و به‌زودی برای صحبت نهایی و عقد قرارداد با این بازیکن جلسه‌ای خواهند داشت. 

چشمی در جام جهانی روسیه هم در ترکیب ایران قرار داشت و در بازی برابر مراکش برای ایران به میدان رفت. او در ابتدای فصل جاری با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کرد ولی توانست با به دست آوردن آمادگی در ترکیب ثابت استقلال به میدان برود. سید مجید حسینی اطلاعات خوبی از این بازیکن در اختیار ترابزون قرار داده است.

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-12-15 12:01:00
نظر دهید

۱ نظر
منتقد
يكشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸، ۱۳:۳۲
استقلال بدون استراماچونی سر میکنه ولی با روزبه چشمی بعنوان دفاع آخر هرگز،سوتی های وحشتناکش تو دو بازی اخیر اینو ثابت میکنه،روزبه یه هافبک دفاعی بی نقصه ولی دفاع آخر کنده،جامیمونه،خطا میکنه و اخراج میشه و پنالتی میده،نمونه اش بازی دیروز وسط زمین استقلال یه توپ گیری فوق العاده داشت که منجر به گل دوم استقلال شد،ولی بعنوان دفاع،یا پشتش خالی میمونه،مثل گل اول پیکان،یا دریبل میخوره و پنالتی میده مثل پنالتی پیکان،یا گل بخودی میزنه مثل گل شاهین،ظاهرا استقلال کمربند خط میانیشو با ریگی و کریمی بسته،مطمئنا چشمی جایی در اونجا نداره،بعنوان دفاع هم فصل پیش امتحانشو پس داد واقعا بدرد دفاع آخر نمیخوره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر