فهرست
کام‌بک‌های استقلال با برزای: منجی بی سر و صدا
کام‌بک‌های استقلال با برزای: منجی بی سر و صدا

کام‌بک‌های استقلال با برزای: منجی بی سر و صدا

آی اسپورت – بهنام برزای در بازی با سپاهان، برای اولین بار در ترکیب اصلی منصوریان قرار گرفت و با گلی که زد، او را از خطر اخراج نجات داد. برزای پیش از این، فقط در سه بازی به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شده بود و در همین بازی‌ها، یک بار دروازه پیکان را باز کرد. در آن مسابقه هم استقلال، تا دقایق پایانی از تیم جلالی عقب بود و با گل برزای از شکست فرار کرد.

استقلال این فصل، در 6 بازی از حریفش جلو بوده و نبرده اما فقط در 2 بازی، زمانی که عقب افتاده توانسته از شکست فرار کند. هر دو بار، بهنام برزای فرشته نجات منصوریان بوده. استقلال در غیاب برزای از استقلال خوزستان و صنعت نفت عقب افتاد و باخت و در بازی با تراکتورسازی هم او کمتر از 15 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد.

برزای این فصل، فقط دو بازی بیشتر از 20 دقیقه در زمین بوده و هر دو بازی، توانسته جلوی شکست استقلال را بگیرد. کاری که مهاجمان ثابت استقلال، این فصل پس از عقب افتادن تیم‌شان و گره خوردن بازی، یک بار هم نتوانسته‌اند انجام بدهند. برزای تا امروز، در لیست سیاه منصوریان بود اما شاید بعد از بازی با سپاهان، اوضاع برای او هم مثل دیگر مهاجمان جوان استقلال عوض شود و بیشتر از گل‌نزن‌های پرتعداد تیمش به میدان برود.

۳    
آی اسپورت
2016-12-26 14:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر