فهرست
بازنده اولتیماتوم یحیی: مثلا متعصب‌‎ها!
بازنده اولتیماتوم یحیی: مثلا متعصب‌‎ها!

بازنده اولتیماتوم یحیی: مثلا متعصب‌‎ها!

آی اسپورت – در شرایطی که چند بازیکن تراکتورسازی هنوز تکلیف خود را با این باشگاه مشخص نکرده‌اند، یحیی گل‌‎محمدی سرمربی این تیم امروز به بازیکنانش اولتیماتوم داد و اعلام کرد هر کس در تمرین فردای تراکتورسازی شرکت نکند بازیکن این تیم نخواهد بود.

با شرایطی که در این فصل برای تراکتورسازی به وجود آمده، انتظار قهرمانی و حتی مدعی سهمیه بودن از این تیم نمی‌رود و به نظر می‌رسد گل‌محمدی برای نتیجه گرفتن در تبریز زیاد تحت فشار نخواهد بود. او بیشتر روی جوانان تیمش و البته چند ستاره‌ای که با این تیم قراردادشان را تمدید کرده‌اند حساب باز کرده است. همین خیال راحت، باعث شده تا او دست بالا را داشته باشد و به راحتی به بازیکنانی مثل خالد شفیعی و دیگرانی که هنوز تکلیف‌شان را با این تیم مشخص نکرده‌اند اولتیماتوم بدهد و آنها را تهدید بکند.

بازنده این اولتیماتوم اما بازیکنانی خواهند بود که در این شرایط سخت باشگاه را تحت فشار گذاشتند. آنها خیلی راحت خودشان را از چشم هواداران انداختند و محبوبیتی را که به سختی به دست آورده بودند به راحتی از دست دادند. قطعا تراکتورسازی و گل‌محمدی بدون فشار کسب نتیجه، در فصل آینده چند بازیکن جوان خواهند داشت که ستاره‌ها و سرمایه‌های بعدی باشگاه خواهند بود و جای خالی بازیکنان مثلا متعصب این تیم را خواهند گرفت.

۱۲    
آی اسپورت
2017-06-16 16:14:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر