فهرست
ربیع‌خواه؛ اولین «رباط پاره» در دوران برانکو
ربیع‌خواه؛ اولین «رباط پاره» در دوران برانکو

ربیع‌خواه؛ اولین «رباط پاره» در دوران برانکو

آی اسپورت – از روز 17 فروردین سال 1394 که برانکو سرمربی پرسپولیس شد، هیچ بازیکنی با مصدومیت شدید از ناحیه رباط صلیبی به خصوص مصدومیت در حد پارگی رباط و دوری شش، هفت ماهه مواجه نشده بود.

خیلی از کارشناسان اعتقاد داشتند بالا رفتن توان روحی و جسمی بازیکنان به آمادگی و تمرکز آنها کمک شایانی کرده و از این رو، پرسپولیس مصدومی نمی داد. البته تمرینات اصولی مارکو استیلینوویچ بدنساز تیم نیز در این مورد بی تاثیر نبود. تمرینات مارکو، چه در زمان بدنسازی، چه در دوران کوران مسابقات و چه زمان ریکاوری به قدری منظم و دقیق است که نه تنها باعث رضایت بازیکنان شده بلکه به آنها در جهت حفظ این آمادگی کمک می کند.

در تمام این 4 سال هرگز به یاد نمی آوریم بازیکنی درپرسپولیس دچار پارگی رباط صلیبی شده باشد و این موضوع، کارنامه بهتری برای برانکو می سازد اما در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر، پرسپولیسی ها مقابل پارس جنوبی جم، دیداری که با تساوی طرفین به اتمام رسید، محسن ربیع خواه را به خاطر مصدومیت شدید از ناحیه پارگی رباط صلیبی از دست داد. این اولین مصدومیت شدید یک بازیکن در زمان مربی گری برانکو ایوانکویچ در پرسپولیس است.

 

خبر ورزشی

۶ ۵  
آی اسپورت
2018-04-15 13:37:00
نظر دهید

۵ نظر
فرهاد مجیدی
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۳۳
آسیب دیدگی این بنده خدا به خاطر مشکلات رو حی و روانی بوده که این ل ن گ ی ها واسش درست کردند

الان هم از اون ور افتادند و برای آرزوی سلامتی میکنند

کلا اینا این طوری هستند بازیکن خراب کن هستند -اسماعیل حلالی رو گریه انداختند - بهادر عبدی رو گریه انداختند این رو هم

همین طوری - به اسطورشون طارمی فحاشی کردند

باید حرفای آرش برهانی رو طلا قاب گرفت زد کنار ستاره هامون

ولی آه این پسر ل ن گ ی ها رو میگیره -مخصوصا که با اومدن شفر ما دوباره شدیم تاج کبیر آسیا

از این به بعد ل ن گ ی ها فانوس دست میگیرند مثل تراکتور این فصل
۵ ۳
محمد
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۲۷
یادت رفته وسط زمین چه بلایی سر باقری و اسماعیلی و امثال اون ها اوردید ؟ :))
بابا آخه ماهی هم اینقدر کم حافظه نیست دیگه
mahdi
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۴۶
یه جوری نوشتی انگار ما جابرانصاریو علی قربانیو یادمون رفته برو حاجی تورو قرآن خودتو مضحکه نکن
___
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۳۰
باشه کیسه ها اخر معرفت اصلا ما بودیم شیشه های مغازه داچلی رو اوردیم پایین و تو ورزشگاه با سنگ زدیمش و شعار پیتزافروش دادیم. ایضا ما بودیم کل خانواده قربانی و اسماعیلی رو تو زمین اوردیم جلوی چشمش که بدبخت همون وسط بازی گریه بیفته. اما در مورد شفر با این یارو عاقبت تون بدتر از منصوریان از ما گفتن بود
بهراد
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۴۴
قرمز و آبی نداره. هیچکدوم نمیتونن ادعا کنن رفتار درستی با با بازیکناشون داشتن. در مورد ربیع خواه اما پدیده جدیدی تو فوتبال ایران ظهور کرده: حمله به بازیکنی که گناهی نداره جز اینکه کارش رو درست و بدون حاشیه انجام داده. خواهشا این حرف مسخره و تکراری رو نزنید که چون آدم محترمی و مودب و بی حاشیه ایه دلیل نداره فوتبالیست خوبی باشه. ربیع خواه تو پست خودش فوتبالیست علیرغم این همه فشار ژورنالیست های بی سواد و هواداران پرمدعایی که برای مربی تعیین تکلیف میکنن ، با ثبات و موثر بازی کرده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر