فهرست
سوژه جدید دعوای قرمزها و آبی‌ها
سوژه جدید دعوای قرمزها و آبی‌ها

سوژه جدید دعوای قرمزها و آبی‌ها

آی اسپورت - پرسپولیسی ها می گویند جریانی علیه  ماوجود دارد که اجازه نمی دهد از مهدی‌ترابی استفاده کنیم اگر ما شاکی داخلی داریم تیم‌های دیگر هم شاکی دارند و سازمان لیگ حتماً باید مهلتی به پرسپولیس می داد تا ما پول طلبکاران را پرداخت کنیم. این  مهلت به بعضی از تیم‌ها داده می‌شود اما به پرسپولیس که می رسند، جور دیگری رفتار می می‌کنند. در واقع آنها تعهد ما را قبول ندارند اما به دیگران فرصت می دهند تا بدهی هایشان را پرداخت کنند و جالب اینکه هواداران پرسپولیس هم در فضای مجازی کلی علیه سازمان لیگ موضع گرفته اند و در عین حال حملات زیادی را به سوشا مکانی انجام داده‌اند. بازیکنی که پولش را می‌خواهد اما حاضر نشد به پرسپولیس مهلت بدهد.

در آن سو بعضی از هواداران استقلال می‌گویند قانون باید اجرا شود و اگر مجوز بازی مهدی ترابی صادر شود ما همان کاری را می‌کنیم که در ماجرای عیسی آ ل کثیر و در لیگ قهرمانان آسیا کردیم! نکته اینجاست که خود استقلال هم مشکلی مشابه پرسپولیس دارد جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان می‌گوید استقلال هم مثل پرسپولیس باید طلب شاکیان داخلی خود را بدهد این طور نیست که با پرداخت پول به بودروف مشکلش حل شود استقلالی‌ها تا ۲۸ اسفند فرصت دارند هم پول این مدافع بلغاری را بدهند و هم پول شاکیان داخلی که تا این لحظه تعداد شان اصلا مشخص نیست. از طرفی فرهاد مجیدی در کنفرانس مطبوعاتی خود صراحتاً اعلام کرد امین قاسمی‌نژاد را می‌خواهد و گویا توافقات نهایی استقلال با این بازیکن انجام شده است خود قاسمی نژاد هم گفت من دو بازی دیگر برای شهرخودرو و رحمتی انجام می‌دهم و بعد از آن جدا می شوم.

با تمام این اوصاف باید گفت سازمان لیگ در دوراهی سختی قرار گرفته است آنها  باید قانون را اجرا کنند و همه تیم‌ها را به یک چشم ببینندو یا قید قانون را بزنند. پرسپولیسی‌ها می‌گویند سازمان لیگ باید به ما مهلت می‌داد تا پول امثال سوشا مکانی و شایان مصلح را پرداخت کنیم آنها پول بودیمیر را داده بودند و تصور می کردند مشکل خاصی برای بازی دادن به ترابی ندارند سوژه ای که حالا تبدیل به دردسری بزرگ برای پرسپولیس ، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ شده است. در این میان کل کل های هواداران دو تیم بر سر اجرای قانونی که معمولاً اجرا نمی شود هم در نوع خود جالب است امروز استقلالی ها قانون‌گذاران را تهدید می کنند و فردا نوبت پرسپولیسی‌ها می‌رسد این بازی جدید قطعاً پایان خوشی برای فوتبال ایران نخواهد داشت.

 

خبر ورزشی 

۴    
آی اسپورت
2021-03-07 16:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر