فهرست
میلان ۰-۱ بنونتو؛ شکنجه ایتالیایی
میلان ۰-۱ بنونتو؛ شکنجه ایتالیایی

میلان ۰-۱ بنونتو؛ شکنجه ایتالیایی

آی‌اسپورت- میلان در دیداری خانگی برابر بنونتو با نتیجه ۰-۱ شکست خورد و جایگاهش در رتبه ششم جدول هم به خطر افتاد. در این دیدار تیم میهمان در ۱۰ دقیقه پایانی با یک بازیکن کمتر بازی کرد اما شاگردان گنارو گتوزو نتوانستند گل خورده را جبران کنند و بازی را واگذار کردند.

میلانی‌ها بازی را بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت خوب برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند.

در دقیقه ۱۶ اشتباه ریکاردو رودریگز نزدیک بود که به باز شدن دروازه میلان منجر شود اما دوناروما دروازه روسونری را نجات داد. در ادامه تیم میهمان پیش کشید و سرانجام در دقیقه ۲۹ به گل رسید. روی پاس در عمق عالی از ویولا بود که ایملو با دوناروما تک به تک شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد. 

بعد از این گل تیم میزبان پیش کشید و در دقایق پایانی نیمه اول موقعیت های خوبی روی دروازه حریف ایجاد کرد اما نتوانستند به گل برسند و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم هم با حملات میلان آغاز شد اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی باعث شد تا این تیم نتواند به گل برسد. در دقیقه ۶۱ فرانک کسیه با یک حرکت دیدنی، چند بازیکن بنوونتو را پشت ضربه گذاشت اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

حملات میلان ادامه داشت اما بازیکنان این تیم نمی توانستند از موقعیت های شان استفاده کنند. در دقیقه ۸۰ دیاباته با دریافت کارت زرد دوم اخراج و بنوونتو ۱۰ نفره شد.

میلانی‌ها از این برتری نفری استفاده کردند و فشار زیادی روی دروازه حریف وارد کردند اما نتوانستند به گل تساوی برسند و بازی با برتری ۰-۱ تیم میهمان به پایان رسید.

 

ورزش سه

  ۱  
آی اسپورت
2018-04-22 01:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۰۴
میلان نگون بخت،تنها تیمی هست که بنوتو از این تیم 4 امتیاز گرفته.چقدر شبیه استقلال اول فصل شده.ضعیف و بیمار.نمیفهمم چرا سهام این باشگاه اینقدر قیمتش بالاست.بنوتو در نیم فصل اول هم دقیقه آخر اولین امتیاز و اگر اشتباه نکنم اولین گلش را در فصل جاری به میلان زد!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر