فهرست
در باب سانسور؛ مراکش با مراکش بازی داشت
در باب سانسور؛ مراکش با مراکش بازی داشت

در باب سانسور؛ مراکش با مراکش بازی داشت

آی اسپورت – بازی ایران و مراکش و حضور بیش از 60 هزار نفر در ورزشگاه. 60 هزار نفری که خیلی از آنها ایرانی بودند. از تهران، شیراز، اصفهان و مشهد. از دانمارک، آلمان و اتریش رفته بودند تا تیم ملی کشور را تشویق کنند اما انگار نه انگار که در ورزشگاه بودند! البته گاهی صدای‌شان می‌آمد اما تصویرشان یک بار هم نمایش داده نشد! احتمالا موی سری بیرون بود یا اینکه گوشه آستینی کنار رفته بود که مسئولان صداو سیما مجبور می‌شدند فقط طرفداران مراکش را به رخ بکشند! طرفدارانی که شاید تعدادشان از ایرانی‌ها بیشتر بود اما نه به اندازه‌ای که کل ورزشگاه را قرمز پوش کنند و طوری وانمود شود که فقط آنها در ورزشگاه بودند. حداقل در بین همه صحنه‌های منشوری از دید مسئولان صداوسیما می‌شد صحنه‌هایی از بازی را گلچین کرد و در تصاویر آهسته از آنها استفاده کرد، نه اینکه فقط روی تماشاگران مراکشی زوم کرد و آنها را به تصویر کشید. دیشب ایران با مراکش بازی داشت اما روی هر صحنه‌ای از حمله دو تیم فقط تصویر هواداران مراکشی نشان داده می شد و ایرانی‌ها انگارکه آنجا نبودند!

 

خبر آنلاین

۲۴ ۳  
آی اسپورت
2018-06-16 13:29:00
نظر دهید

۳ نظر
علی
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۷
عجیبه که تعجب میکنید و عجیب تر اینکه فکر میکنید اصلا محلی به این حرفها گذاشته میشه. اگر اینطور فکر نمیکنید، پس حرفشم نزنید. سالیان ساله که به خواسته های من و شما محلی داده نمیشه. فقط خودمونو سبک میکنیم.
Mahdi
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۶
اقا نزنید این حرفارو اسلام به خطر میفته اسلام با دزدیای اینا و اختلاساشون مشکلی نداره اما با نشون دادن تماشاگرای زن خودمون ب خطر میفته. اینا میخاستن سانسور کنن نبینیم همهی عکساش تو تلگرام اومد ما دیدیم فقط مارو مسخره ی خودشون کردن
مارال
شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۴۸
صدا و سیمای میلی دیشب بازی و حروم کرد !!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر