فهرست
۴ تقابل جذاب منصوریان با بازگشت به لیگ
۴ تقابل جذاب منصوریان با بازگشت به لیگ

۴ تقابل جذاب منصوریان با بازگشت به لیگ

آی اسپورت - با بازگشت علیرضا منصوریان به لیگ برتر، یک سری جذابیت تازه به فوتبال برمی‌گردد. مانند قاب‌های بامزه و عجیبی که معمولا این مربی مقابل دوربین‌ها ثبت می‌کند. همچنین تقابلش با چند سرمربی مثل علی دایی، قلعه‌نویی، مهاجری و برانکو و همچنین چند تیم مثل استقلال، پرسپولیس و سپاهان.

هفته ۱۱؛ اولین بازگشت به آزادی

ذوب‌آهن سیزدهم آذرماه برای انجام بازی عقب افتاده باید در ورزشگاه آزادی با پرسپولیس مسابقه دهد. با این تفاوت که دیگر خبری از امید نمازی نیست و این تیم با هدایت منصوریان مقابل برانکو قرار می‌گیرد. دیداری که یادآور روزهای شیرین دوران علیمنصور است. منصوریان یک مرتبه با نفت تهران، برانکو را در آزادی شکست داد و قهرمانی را از این تیم گرفت. از خوش‌ترین خاطراتش در استقلال هم حتما برد در آن دربی سه بر دو قرار دارد.

هفته ۱۷؛ استقلال و پخش زنده تلویزیونی

دومین حریف ذوب‌آهن در دور برگشت، استقلال است. منصوریان باید در ورزشگاه آزادی مقابل تیم سابقش قرار بگیرد. روزی که قطعا برای منصوریان و هواداران این تیم خاص خواهد بود. به خصوص اینکه بازی پخش زنده می‌شود و منصوریان هم از کنار خط برای همه سورپرایز خواهد داشت.

هفته ۱۹؛ قلعه و روزِ برکناری

هفته نوزدهم، دربی اصفهان برگزار می‌شود که با حضور قلعه‌نویی و  منصوریان، سرمربیان دو طرف جلوه ویژه‌ای به این مسابقه می‌دهند. قلعه‌نویی آخرین رقیب منصوریان هم بود. علیرضا منصوریان بعد از تساوی مقابل ذوب‌آهنِ قلعه‌نویی، از استقلال استعفا داد و دیگر روی نیمکت هیچ تیمی ننشست.

هفته ۲۰؛ قابِ معروف با مهاجری

یکی از به یادماندنی‌ترین قاب‌های دوران منصوریان در استقلال با حرکت عجیبش کنار رضا مهاجری ثبت شد. منصوریان که تحت فشار شدیدی بود، در اواخر مسابقه نیمکت تیمش را رها کرد و در کنار سرمربی آن وقت پدیده، دست در دست او ایستاد.

نود

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-11-15 18:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
آرش6
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۰۱
بازی منصوریان با شوفر یکی از تاکتیکی ترین بازیهای فوتبال ایران خواهد بود

این سوت بزن اون سوت بزن

این بلبلی اون پلیسی

این بریده اون مکسر

چه تاکتیکهایی ببینیم
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر