فهرست
داستان درگیری خانم خبرنگار با مربی سرشناس
داستان درگیری خانم خبرنگار با مربی سرشناس

داستان درگیری خانم خبرنگار با مربی سرشناس

آی اسپورت – این خبر عجیب را کانال حاشیه نوشت که مربوط به روزنامه خبر ورزشی است منتشر کرده است: وقتی سالها خارج از کشور زندگی کنی و فقط هر از چند گاهی، آن هم اگر پیشنهاد مناسبی برسد به وطن بازگردی و وقتی هم نتیجه نگرفتی دوباره عزم فرنگ کنی همین می شود که شد!؛خواسته یا ناخواسته به فرهنگ آنها عادت می کنی و وقتی سال تا ماهی به کشور بر می گردی ممکن است "اینجا" را با "آنجا" اشتباه بگیری و احیانا گاف هم بدهی.
موردی که برای آقای مربی از فرنگ برگشته اتفاق افتاد و در جایی مثل نمایشگاه کتاب- که به غرفه یک رسانه دعوت شده بود- احتمال زیاد ناخواسته بازوی خانم خبرنگار را کشید تا به مکانی که باید در غرفه می نشست برسد و همین کافی بود تا خبرنگار خانم که بنده خدا نمی دانست جناب مربی، تازه از آن طرف برگشته و منظوری ندارد ،فرصت را غنیمت شمرده و حسابی از خجالت آقای مربی درآید و چندین و چند...آب دار نثارش کند تا آقای مربی رنگ پریده بفهمد که اینجا با آنجا فرق می کند و باید مواظب برخی کارهایش باشد.
فقط جناب مربی شانس آورد که آقای سردبیر به موقع وارد عمل شد و تیتروار به خانم خبرنگار توضیح داد که این بنده خدا تازه آمده و منظوری ندارد وگرنه.....

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-04-21 12:30:00
نظر دهید

۱ نظر
امیر
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۱۲
الان این خبر بود؟ مطلب طنز بود؟ خاطره بازی بود؟ کی بود؟ چی بود؟ اصن چه اهمیتی داشت؟ واقعا سردبیرتون بهتون پول میده اخر ماه واسه این مطالبی که بهش میدین؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر