فهرست
شانس تراکتور و سازمان‌لیگ/ اعتراضی نیست
شانس تراکتور و سازمان‌لیگ/ اعتراضی نیست

شانس تراکتور و سازمان‌لیگ/ اعتراضی نیست

آی اسپورت – به تعویق افتادن دوباره بازی سیاه‌جامگان و تراکتورسازی از اتفاقات عجیب فوتبال ایران بود. حالا بازی‌ای که قرار بود دیروز برگزار شود به دلیل بارش برف و شرایط نامساعد جوی مشهد، به روز 6 اسفند موکول شده است. درست زمانی که لیگ برتر به دلیل برگزاری دو هفته متوالی از لیگ قهرمانان آسیا تعطیل است. باید گفت تراکتورسازی و البته مسئولان سازمان لیگ هم خوش‌شانس بودند که در این فرصت می‌توانند بازی عقب‌افتاده سیاه‌جامگان و تراکتورسازی را برگزار کنند و چون فشردگی خاصی هم در این مقطع وجود ندارد، اعتراضی هم در کار نیست. شاید اگر لیگ قهرمانان آسیا در این مقطع برگزار نمی‌شد، لیگ برتر هم تعطیل نمی‌شد و به این سادگی فرصتی برای برگزاری این بازی عقب‌افتاده وجود نداشت و مسئولان سازمان لیگ برای پیدا کردن فرصت مناسب برای برگزاری این بازی دچار مشکل می‌شدند. به ویژه این که تراکتور به هر حال در کورس قهرمانی قرار دارد و جدی‌ترین تعقیب‌کننده پرسپولیس هم هست!

۱ ۱۱  
آی اسپورت
2017-02-18 14:09:00
نظر دهید

۱۱ نظر
تراختوری 2 آتیشه
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۴
این هم آخرین توطئه کثیف سازمان لیگ علیه تیم تراختور کبیر
اینا نمیخواند تراختور قهرمان بشه برای همین آسمونو پاره کردند تا برف بیاد و گرنه ما که خام نیستیم صاف روز بازی با تراختور کل خشک سالی مشهد تموم شد؟؟؟!!!
میخواید پرسپولیس را قهرمان کنید دیگه چرا اینهمه سیل و برف و کولاک تو مملکت را انداختید؟؟؟؟!!!!
خب جامو بدید به پرسپولیس اینهمه هم آقای عابدینی هوا مملکتو بهم نریزه!
a
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۱۲
چقدر چندش آورین شما هوادارای لنگ!!! واقعا خجالت نمی کشین؟! این فصل کثیف ترین کارارو انجام دادین صدای مربی سابق خودتونم در اومد (دایی) دیگه باید خجالت بکشین خودتون!!
۶
برزو
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۶
لنگي ها و دسته يكي ها شديد پايه خنده تو اين سايت.
ولي خداييش بعيد نيس شايد واقعا لنگي نباشه شايد ياشار تبريزلي باشه جدي نوشته باشه كامنتشو!!!
۲
هواداران متوهم تراکتوری!
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۵۱
واقعا توهم دارید بخدا؛توطئه رو علیه تیمای بزرگ میکنن مثل پرسپولیس،استقلال و سپاهان که کلی قهرمانی دارن،شما که تازه از لیگ یک اومدید و با کمک سپاه و سربازا تو لیگ موندید که دیگه نیاز به توطئه ندارید.والا بخدا
۷
آرش
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۳
دمت گرم!
واقعا این تراکتوری ها همینطور همه چیزو از دریچه توطئه میبینند
۸
ارژنگ مهاباد
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۸
a
از شما هوداران تراختور کثیفتر تو کل دنیا نیست
نیم قرن تو این کشور مسابقات فوتبال برگزار میشد یک کلمه حرف نژاد و قومیت و مذهب تو کری خونی ها نبود شما با این روحیه قرون وسطاییتون حتی فضای کری خونی را به لجن نژاد پرستی کشوندید
۹ ۳
بهرام
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۸
کثیفی خودت را به پای ما ننویس. شما کاملا مشخص است ک از ترک ها آسیب جدی دیده اید. انشالاه فراموش خواهید کرد.
شما کرد ها برود دنبال شیرین فرازتان ک مشخص نشد چه شد چون غیرتش را نداشتید ک از تیمتان حمایت کنید. و آنقدر غیرتتان را لجن برداشته بود ک تیمتان در لجن ها گم شد.
امیدوارم ادمین تایید کنید ک خیلی به هواداران تراکتور توهین کرد. جوبش را دادم.
۳
بهرام
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۲
در ضمن نژاد پرستی و نفرت از ما در کامنت شما موج میزند. ک البته زیاد حرف بزنید کاری میکنیم مثل سال 58 جرات حرف زدن هم نداشته باشید. شما کرد ها کافیست احساس قدرت کنید به هیچ کس رحم نمیکنید. ما گروه های تروریستی در آذربایجان نداریم. این شمایید ک پژاک و کوموله و پ ک ک و ... دارید ک جوانان این کشور را شهید میکنند. کثافت امثال شما هستید ک هم وطن خود را میکشند نه ما. ما نهایتش در ورزشگاه حق مدنی خود را با فریاد زدن میخواهیم مثل شما اسلحه به دست نمیگیریم تا هم وطن خود را بکشیم.
۶
بهرام
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۴
در ضمن نژاد پرستی مدت هاست ک در این سرزمین هست. و ورود تراکتور به لیگ برتر این مساله رو پررنگ تر کرد. با شعار های ..ک ..ک ک توسط پرسپولیسی ها داده شد و فردوسی پور هم سکو کرده بود تا صدا ها خوب شنیده بشه. تو یوتیوب بگردی هست.
۲
علیرضا
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۱
من پنجاه ساله فوتبال دنبال میکنم وطرفدار سرسخت پرسپولیسم خداییش این قهرمانی که به قیمت خریدن داوران وبازیکنان حریف وظلم به تیمهای دیگرباشد را اصلا قبول ندارم این یک واقعیت امثال کثیف ترین لیگ دنیا توسط فدراسیون تاج برگزار میشه که به نابودی فوتبال خواهید انجامید
۵ ۱
پرسپولیس واقعی
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۱۸
میگن یک دروغ وقتی خیلی تکرار بشه حتی گوینده ی دروغ ام فکر میکند راست است.
کدوم داور کدوم کثیفی !
شما باور میکنید انواع و اقسام درجات نظامی ؛ هیج قدرتی نداشته باشند و آنوقت یکی مثل طاهری و برانکو بخوان تو فوتبال تاثیر گذار باشند (غیر فوتبالی )
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر