فهرست
احتمال محرومیت دوباره دایی: به رختکن رفت؟
احتمال محرومیت دوباره دایی: به رختکن رفت؟

احتمال محرومیت دوباره دایی: به رختکن رفت؟

آی اسپورت – تصویری که دوربین‌های تلویزیونی در لحظات پایانی نیمه اول استقلال و نفت شکار کردند، می‌تواند برای دایی دردسرساز شود. سرمربی محروم نفت، قبل از سوت داور، با عجله سکوهای ورزشگاه را به سمت تونل منتهی به رختکن ترک کرد. گزارشگر بازی هم طبق عادت، گفت دایی زودتر از همه به سمت رختکن رفته تا بازیکنانش را راهنمایی کند.

نکته مهم اینجاست که سرمربی نفت این بازی محروم بوده و طبق قوانین، اجازه حضور در رختکن تیمش را هم ندارد. مربی محروم، نباید در جریان بازی هیچ ارتباطی با بازیکنانش داشته باشد و حضورش در رختکن، این قانون را نقض می‌کند. بنابراین، مربیان محروم تمام بازی را از روی سکو تماشا می‌کنند و بین دو نیمه هم نباید به رختکن تیم‌شان بروند.

آنطور که در تصاویر تلویزیونی به نظر می‌رسد، سرمربی نفت این بار هم علاقه‌ای به اجرای قانون نداشته و از روی سکوها، مستقیم به رختکن تیمش رفته است. در ورزشگاه تختی، تونل ورزشگاه به جایی غیر از رختکن و اتاق داوران نمی‌رسد. موضوعی که می‌تواند برای دایی دردسر ساز شود. حداقل حکم این تخلف، تجدید محرومیت دایی است. البته اگر بعد از محرومیت قبلی و مصاحبه تند دایی علیه کمیته انضباطی، اعضای این کمیته تحمل حاشیه‌های محروم کردن دوباره او را داشته باشند!

۴ ۸  
آی اسپورت
2017-01-12 18:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
على
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۱۶
اى اسپرت حرف مفت نزن
علی
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۰۰
میدونی عقده نویسنده از کجا معلومه؟ اونجا که میگه سرمربی نفت اینبار هم علاقه ای به اجرای قانون نداشته.آره اون قانونی که استقلالو اینجوری برنده میکنه خوبه
محمد
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۴۹
علي تو يكي زر نزن ... خوب حرف حق تلخه ...
۶
شاهد
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۳۱
محمد بجای اینکه نظر بذاری 50تومنمو وردار بیار
برزو
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۲۶
عليِ دايي با شلوغ كاري كنار زمين و تحت فشار گذاشتن داورها نتيجه ميگيره. بهتره مادام العمر محروم شه
۲
امین
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۰۳
این آقا فک کرده تافته جدا بافته ست، موقعی که بازیکن بود میگفت کسی روی پای من تکل نزنه و هیچ داوری هم بهم کارت نده. حالا هم که مربی شده میگه کنار زمین هرکاری دلم میخواد میکنم کسی حق نداره محرومم کنه
محمد قاضی+ ایمان مبعلی + علی دایی
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۳۳
استقلال چقدر بد بخت شده که بازیاشو باید اینجوری ببره
۴
پوریا
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۲۲
خداداد هم تو بازی با پرسپولیس بین دو نیمه رفت تو رختکن ؛ خبری هم از محرومیت نشد
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر