فهرست
پنج دلیل برای جدایی گرت بیل از رئال مادرید
پنج دلیل برای جدایی گرت بیل از رئال مادرید

پنج دلیل برای جدایی گرت بیل از رئال مادرید

آی اسپورت - مطبوعات اسپانیا از جدایی گرت بیل، گران‌ترین بازیکن تاریخ رئال مادرید از این تیم در تابستان آینده خبر داده‌اند. بیل پس از پنج سال حضور در رئال مادرید حس می کند که دوران حضورش در این تیم به سر رسیده و باید جدا شود. نشریه مارکا در گزارشی پنج دلیل برای جدایی احتمالی بیل از رئال مادرید در تابستان آینده را مورد بررسی قرار داده است:

۱- تغییرات اساسی در ترکیب مادرید

رئال مادرید صرف‌نظر از هر اتفاقی که این فصل در لیگ قهرمانان رخ بدهد به دنبال تغییراتی اساسی در ترکیبش به خصوص در خط حمله است. بیل اولین قربانی این تغییرات خواهد بود. آسنسیو قرار است که آینده خط حمله رئال مادرید را بسازد و رئال نمی‌خواهد که بیل جلوی پیشرفت این بازیکن اسپانیایی را بگیرد. از سویی رئال به دنبال خرید بازیکنان جوان در خط حمله است و بیل قرار است که قربانی شود.

۲- بی انگیزه بودن

نیمکت نشینی بیل در بازی‌های اخیر رئال مادرید به خصوص در بازی با پی اس جی هم باعث شده جدایی بازیکن ولزی محتمل‌تر شود. بازیکن شماره ۱۱ رئال مادرید حس می‌کند که نمی‌تواند کمکی به رئال مادرید انجام بدهد. این بازیکن در سه تا از چهار بازی اخیر رئال کار را از روی نیمکت آغاز کرده است، نکته‌ای که رئال را بی نیاز از او نشان می‌دهد.

۳- مصدومیت‌ها

یکی از عوامل مهم ناکامی گرت بیل در رئال مادرید مربوط به حجم بالای مصدومیت‌هایش است. گرت در چهار سال و نیم اخیر ۲۵ مصدومیت مختلف را در رئال مادرید تجربه کرده است. بیل دو ماه است که مصدوم نشده است اما شرایط بدنی او هیچ تضمینی را ایجاد نمی‌کند که در آینده مصدوم نشود.

۴- توقعات را برآورده نکرده

بیل به عنوان جانشین کریستیانو رونالدو و مدعی بردن توپ طلا به رئال مادرید آمد اما تا کنون حتی در جمع سه نفر برتر توپ طلا هم قرار نگرفه است. بیل اختلاف زیادی تا تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان دارد. این بازیکن در فصل گذشته حتی در جمع ۳۰ نامزد توپ طلا هم نبود. بیل پس از فصل اولش که در قهرمانی چمپیونزلیگ و جام حذفی نقشی کلیدی داشت، افت مشهودی داشته است.

۵- درآمد خوب رئال از فروش 

رئال مادرید امیدوار است که با فروش بیل بتواند مبلغی در حدود ۱۰۰ میلیون  یورو به دست بیاورد. این بازیکن که در تابستان ۲۹ ساله می‌شود همچنان مشتریان خوبی در لیگ انگلیس دارد و وکیلش جاناتان بارنت مذاکراتی با برخی از باشگاه‌های لیگ برتری داشته است.

 

90tv

۳    
آی اسپورت
2018-02-24 12:05:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر